Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem éreztek undort amikor...

?NÉV? kérdése:

Ti nem éreztek undort amikor meghalljátok valakitől, hogy utál magyar lenni?

Figyelt kérdés
Miért lett "divat" ,hogy sok magyar nem büszke a nemzetiségére és a hazájára? Egy csodálatos okos és találékony nép vagyunk, igaz a gazdaságunk nem mondható legjobbnak de ez nem jogosít fel arra ,hogy utáljunk magyaroknak lenni
2013. szept. 28. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb "magyar" vagy "túlmagyarkodik", vagy bunkó. Olvasd el az itteni válaszok többségét, irigykedés, mások becsapása, csalás, lopás a "normális" a nagy többség számára, becsületes ember alig akad köztük.

NEM a gazdasággal, hanem az EMBEREKKEL van igen nagy gond, és EZÉRT nem tudnak sokan büszkék lenni a magyarságra, mert nem LEHET.

MEllesleg a legtöbben nem utálnak magyarok lenni, hanem egyszerüen szégyellik, hogy ilyenek közé kell tartozniuk.

2013. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem értettem, hogy más tulajdonságaira hogy lehet valaki büszke. Mi az hogy csodálatos, okos és találékony nép vagyunk? Mit kezdjek vele? Meg egyáltalán, most attól, hogy földrajzilag valahova születtünk, az mit számít? Ez az egész a csordaszellemről, meg a valahová mindenképpen tartozni vágyásról szól, kár túldramatizálni.
2013. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálok magyar lenne.

De: ez az okos és találékony nép azzal szórakozik, hogy külföldre üldözi az okos és találékony embereket, majd elkezd büszkélkedni a külföldön elért sikereikkel.

A másik probléma a mélymagyarok. Velük azért ne mossanak össze.

2013. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem egy kellemes érzés ezŧ hallani.
2013. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Hidegen hagy. Amúgy attól nekem miért lesz jobb, hogy a szomszéd okos és találékony?:D Én a saját sikereimre vagyok büszke, ami független attól, hogy magyar vagyok. Viszont nem panaszkodom a nemzetiségemre, mert jobb, mint ha Észak-Koreába vagy Szudánba születtem volna. Szerintem itt átlagos az életszínvonal. Ja, amit utálok az az oktatás. Az emberek fejébe verik a sok haszontalan marhaságot, amit 1-2 éven belül úgyis elfelejt, de alap dolgokat nem tanítanak meg. Kedvenc példám: biológiából mindenféle cetekről meg őserdőkről tanulunk vagy fél éven át, de a kutyáról, aki velünk él, naponta több kutyával találkozunk, na arról semmit nem tanulunk. Pl.szobatisztaság, mit csináljunk kutyatámadás esetén. Pedig gyakoribb eset, mint ha cet támad meg:D
2013. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem, utálom ezt a turbómagyarkodást.

Ha utál magyar lenni, menjen máshovva, és kész. De van egyéb problémám is, mint azon bosszankodni, ki hogyan érez Mo.-gal kapcsolatban.

2013. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Legyenek akkor észak-koreaiak, afrikaiak, vagy indiai szegénynegyedben élők. Visszasírnák a magyarságukat.
2013. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert szar itt élni! Nincs normális fizetés, munkahely! A politikusok lopnak-csalnak-hazudnak! Lehetetlen tisztességesen normálisan megélni itt! Csak legális ügyletekkel, mutyizással, korrupcióval lehet jól élni itt!Ebből pedig én nem kérek köszönöm!
2015. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Itt alakul Észak-Korea 2! Már diktatúra van, demokrácia helyett! Csak a fidesz fanok ezt nem akarják belátni! Meg azért a trafikok, mutykó pénzek jól jönnek azért!
2015. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8: ugye, úgy érted: Illegális. Legális= törvényes, illegális= törvénytelen.

Egyébként politikusaink kettős mércével mérnek: ha TE , földi halandó ellopsz egy kolbászt a boltból, mert már annyira éhes vagy, és a közmunkából szerzett fizetésedet a hó végére feléled, akkor egy alja, pazarló bűnöző vagy.

Ellenben amikor ők lopnak, csalnak , sikkasztanak milliókat+ tudatosan butítják a népet+ gyűlöletre uszítanak, akkor ők nemzeti hősök.


A legszomorúbb az, hogy a sok idióta, magát mélymagyarnak valló alak nekik éljenez, őket élteti. Mert kik is ezek a "mélymagyarok?" Olyan egyszerű emberek, akik semmire nem lehetnek büszkék, nem tanulnak, nem képesek diplomát szerezni, nincs semmihez se tehetségük, se szorgalmuk, ezért, hogy valamiben különbnek érezzék magukat, elkezdenek magyarkodni,. Ez sok értelmes, gondolkodó emberből visszatetszést,eygfajta megcsömörlést vált ki.

2016. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!