Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik ki tesznek magukról ide gyakorira képet és véleményt kérnek?

Figyelt kérdés
ti raktatok már ki ilyen kérdést?
2013. okt. 3. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolok semmit, különösebben. Szerintem természetes, hogy az embernek van olyan korszaka, amikor másoktól vár önigazolást. És ha viszonylag független véleményt akar, akkor mit csinál? Felmegy a netre.

Én nem támogatom azt, hogy mások véleménye határozza meg egy ember önbecsülését vagy önelfogadását, ettől függetlenül tudom, hogy nagyon sokak ezt még nem értették meg, és függnek mások, akár idegenek véleményétől is.

Általában, ha megnézem a kérdést, próbálok kedvesen, pozitívan válaszolni, és ösztönözni arra, hogy ne engedje, hogy mások véleménye befolyásolja.

Én nem raktam ki ilyen jellegű kérdést, és nem is fogok.

2013. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!