Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek - egykorú -...

Hogyan szerezzek - egykorú - barátokat? 14/f

Figyelt kérdés
Szóval. 14 éves fiú vagyok, és a hobbim miatt általában 30 évnél idősebb emberekkel találkozom csak, de ők kedvelnek. Sajnos velük a rengeteg munkájuk miatt nem tudok találkozni sokszor, az azonos korúakkal pedig nem vagyok képes kapcsolatot létesíteni, plusz kicsit ufónak néznek. Eddig úgy éreztem, hogy van két nagyon jó barátom, de ők most eléggé eltávolodtunk, pontosabban távol lakunk (de ők egymáshoz nagyon közel), így nem találkozunk, ritkán beszélünk. Ha valakit érdekel, nem vagyok sötét (kitűnő bizonyítvány, kivéve tesi :-D), továbbá igen jártas vagyok a politikában (EU- és belföld egyaránt), illetve a gazdaságban is. Segítsetek, kérlek! Privi is jöhet!

2013. okt. 11. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a hobbid?

Miért nem lányokkal barátkozol?

2013. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves fiú vagyok, nekem sincs vmi sok barátom de úgy csöndesen elvagyok, sajnos nem hívnak sehová :/ politikában úgy nem vagyok jártas, de nagyon szívesen beszélgetek erről is többek között. Amúgy Budapesten lakok és te?
2014. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!