Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nyíltabb nyugat-európai...

A nyíltabb nyugat-európai országokban sokkal többen élnek biszexuális életet, mint itthon?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogalmazódott meg bennem többek között, mert olvastam HVG-n, hogy Nagy-Britanniában a "szexológia" tantárgy körében azt tanácsolják a diákoknak, hogy próbálják ki a szexet mindkét nemmel, hogy rájöjjenek, melyik az, ami az adott embernek "bejön".

Nyugat-Európa legtöbb országa (Hollandia, Németország, Nagy-Britannia, Franciaország, Spanyolország) alapból sokkal liberálisabb, toleránsabb a homoszexualitással kapcsolatban, mint Magyarország, ez egyben azt is jelenti, hogy a biszexuális életforma is sokkal jobban tolerált, mint itthon?


2013. okt. 12. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy erről van adat.
2013. okt. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit értesz biszexuális életforma alatt? Azt, hogy a szóban forgó egyén nővel és férfival is létesít kapcsolatot egyszerre?


Mert ha igen, akkor erre annyit tudok neked mondani, hogy ez nem országfüggő, hanem személyiségfüggő. Aki tényleg szerelmes és szereti a párját, az nem fog kikezdeni senki mással, legyen az a saját neméből való vagy nem. Ez a normális kapcsolat alapja.


Aztán ott vannak azok, akiket nem érdekel, hogy ha a párjuk mással is összefekszik...

2013. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:

na ja. Ha van párod, senki másnál nem próbálkozol.

Meleg vagyok, mgis ellenzem, hogy a másikat kipróbáld.

2013. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit mást vársz Szűz Mária országától? Abban a mesekönyvben egyértelműen kimondják hogy csak az ellenkező nemmel lehet koitálni



Férfiak nehezebben nyomják el magukban a biszexuális hajlamot. Én meleg vagyok. El sem hinnéd hány nős pasival voltam és hány próbálkozott. Nem egy még fizetett is volna. De ettől még ugyanúgy heterónak vallják magukat mások előtt.

2013. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy mit tanácsolnak az idióta angolok az reájuk tartozik.


Az ember ha heterónak születik, és erős lélekkel az nem fogja magát hanyatt vágni egy melegnek.


Ha viszont gyenge labilis a lelke, magyarul tartás nélküli, vagy épp élvezethajhász, akkor válhat belőle biszexuális.


Aki pe4dig gyermekkorában is csak saját nemét kereste az a melegekhez tartozott és fog is.Egy nő csak akkor valóban meleg amennyiben meddő-- máskülönben csak biszexuális.


Amit pedig az elmebeteg angol okoskodó pszichológusok javasoltak egy nagy baromság!!


-- mert tudnotok kell, bármit tesz az ember életében még a szexuális téren is, soha nem felejti el!! se érzelmileg se ösztönében. Tehát hiába él boldog házaséletet és vannak gyönyörű gyermekei-- ha egyszer már saját nemével is kapcsolata volt, bármikor ösztöneivel ismét megkivánhatja-- tehát az egész életét egyetlen kaland tönkreteheti de a családjáét is!

2014. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!