Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit postoljak? (Kpoppereknek! )

Mit postoljak? (Kpoppereknek! )

Figyelt kérdés

Van egy oldal(facebookon) ahol admin vagyok. Az oldal a K-pop-ról szól és rajtam kívül még van pár admin. Én is szertnék postolgatni, de az időm nem nagyon engedi szóval egy héten kb. csak 1x-2x tudnák poszolni. Annyi lenne a probláma, hogy nem tudom mit. Valahogy nem tartom annyira érdekesnek, ha képeket postolok simán... ABC-s játékot meg MV-set már amúgy is szoktunk játszani az oldalon... én meg ki akarok találni valami mást is. Ötletek?


U.I.: Bocsánat a helyesírási hibákért :"D



2013. okt. 12. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha gyerekkori fotót raknál ki, és megírnád mondjuk a banda nevét, és találják ki, h ki az

vagy kiraksz egy képet, és arról akit ábrázol, érdekességeket írnál

nézd meg favén ezt az oldalt, baromi jól szerkeszti a lány, innen is vihetsz át ötleteket, attól függetlenül, h nem ugyanaz a 2 stílus: Csinos Kis Hazudozók)

2013. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ember legyen a talpán aki kiskori képről felismer egy ázsiait akinek az arca ráadásul eléggé át lett varva, mint a kpop sztárok legtöbbjének :D
2013. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam olyat, hogy egy-egy idolnak csak egy részletét(pl, kezét, szemét, száját stb.) raktam fel, és az alapján kellett rájönniük, hogy ki. Vagy írhatnál kis szösszeneteket a legújabb klippekről, számokról, hogy mi a véleményed, és megkérdezhetnéd, hogy ők mit gondolnak.

Vagy egy-egy kevésbé ismert bandáról is írhatnál ismertetőt, vagy éppen a nemrég debutált bandákról.

Ami engem még nagyon érdekelne, csak nem tudom hogy honnan kéne infót szerezni róla, azok a trainee-k. Hogy melyik cégnél éppen milyen trainee-k vannak, meg rőluk némi info-t.

Most ennyi jutott eszembe hirtelen, remélem tudtam segíteni:)

2013. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1. és 3. válaszolónak!~ ^^ Jó ötletek adtatok szóval majd mindegyiket kipróbálom szerintem. :)

A 2. meg... Tudod, vannak kevésbé retardált emberek is ^-^" Ha úgy 1 hónapig ismerkednél a Kpop iparral hidd el te is meg tudnál különböztetni mindenkit~ :D És... nem hiszem azért, hogy annyira sok Kpop idolnak fel lenne varva bármilyen testrésze... A koreai emberek magában is szépek szerintem ^^ ...úgy értem bármi féle műtéti beavatkozás nélkül!

2013. okt. 14. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!