Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenés videóról?

2013. okt. 15. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát először azt hittem, hogy a férfi meg fog halni, hogy elüti a kocsi. Hát szerintem eléggé elvont, elgondolkodtató. Azt nem tudom, hogy ezt csak elképzelték? Mert hogy ugye a vége az az lett, mint az eleje, hogy csak egy helyben vannak és nézik egymást.
2013. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Egy kicsit furi igen, olyan "első látásra szerelem" feelinget áraszt.. Amúgy nagyon ritkán botlok ilyen videókba de valamilyen szinten megfogott, ezért vagyok kíváncsi hogy más hozzám hasonló átlag emberek hogy viszonyulnak az ilyen alkotásokhoz.. ha netán tud valaki más hasonlót nyugodtan megoszthatja :D

2013. okt. 15. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én imádom ezt az együttest :D
2013. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!