Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha 12 évesen...

Szerintetek ciki ha 12 évesen szeretem Zsédát?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

ja

én 22 vagyok, de ha szeretném, az is ciki lenne

sőt, magában az a nő a tiszta ciki

2013. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindenki azt szeret, akit akar.

Azt, hogy mi a ciki meg mi nem a zenében, az ostoba divatmajmok hangoztatják.

2013. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lehet ciki abban, ha valakinek valamilyen az ízlése! Szeress és hallgass azt, amit csak szeretnél, ami jól esik, ami tetszik! Soha ne érezd magad cikinek emiatt, és ne hagyd, hogy mások cikizzenek. Én nem szeretem Zsédát, ennek ellenére nem foglak lenézni, mert nem ez számít. Tiszteletben kell tartani, hogy másnak másfajta ízlése van. :)
2013. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért van eme szeretet mert ő az anyukád
2013. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én már tíz évesen toltam volna Madonnát. :-D
2019. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem az. Lehet, hogy tizenévesen a korosztalyodnak ciki, ha valaki nem a mai zenét, legujabb sztárokat szereti, de majd ők is hozzafordulnak, felfedezik a régieket is kb. huszonéves korukra.
2021. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!