Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt gyk-n csak szerintem van...

Itt gyk-n csak szerintem van túl sok okoskodó ember? Valahogy ezek az emberek 1-2 mondatból letudják szűrni, hogy kinek milyen a kapcsolata, ami a valóságot egyáltalán nem tükrözi!

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
van már rutin haver,elhiheted,évek óta idejárunk,azt egymás után olvassuk ennek a sok gyogyónak a kérdéseit,XD
2013. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van sok, de hozzá kell azt is tenni, hogy a kérdezők nagy része hiányos infot ad meg és az emberek arra reagálnak, ami van. Egyértelmű, hogy ebben a témakörben elég nehéz egy mondatban megfogalmazni a problémát, de igyekezni kell, hogy a lehető legpontosabban kérdezzenek.

Igen, van olyan is, ami nem tükrözi, de mindenki azt ír, amit akar, ez nem egy pszichológiai tanácsadás.

2013. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy okos, vagy okoskodó. Bizony, van olyan, amikor egy két mondatból elég világos képet lehet kapni egy másik emberről. Attól függ, milyen mondatról van szó, és mi a tartalma.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy vannak okoskodók is, de szerintem ez ugyanúgy hamar kiderülhet.

Azt is figyelembe érdemes venni, hogy az indító kérdés meghatároz egy miliőt, sokan ezt folytatják.

2013. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt mondod, hogy abból az egy-két mondatból nem lehet leszűrni. De akkor mi alapján vár bárki is hasznos választ? Természetes, hogy nem ismerjük a kérdezőt, de akkor mi a kérdések értelme? :))


Mindenki megpróbál úgy válaszolni, ahogy a kérdésből a lényeget le tudta szűrni. Ezért jó, hogy többen is válaszolhatnak.

2013. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!