Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Van-e valakinek Gólyabálr...

SOS! Van-e valakinek Gólyabálra megírt nyitóbeszéde?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos!Bármilyen link,kép vagy hasonlók sokat segítene!!Privátba is küldhetnétek!!

2013. okt. 26. 19:32
 1/1 anonim válasza:

Kedves diákok!

Kistali Bernadett vagyok, a 10. osztályba járok (már nem, ez régi).

Emlékszem, mikor még én álltam ott helyettetek, izgalommal telten. Egyedül érkeztem, a szülők már elengedték a kezem, felnőttem. Felnőttünk. Új szakasz kezdődik az életetekben. Megváltoztok. Ahogyan elhagytátok az általános iskolát, a barátok szétsodródtak, a jól ismert arcokat újak váltották fel. De a változás pozitív! Kívánom nektek, hogy itt is sok barátra és tudásra tegyetek szert! A segítőkész közösség és a tanárok mind ezen fognak igyekezni. De ne feledjétek, a jövő a mi kezünkben van!

Köszöntelek titeket a Szinyei Merse Pál Gimnázium ....-as gólyabálján!

2013. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!