Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valamilyen szabálya a...

Van valamilyen szabálya a szignónak?

Figyelt kérdés

Van valamilyen "szabály",hogy hogy kell,hogy illik aláírni valamit?Egy hivatalos iratnál elég a monogramomat is odaírni,vagy legalább a vezetéknevet illik odaírni?

A tanáraimnál láttam,hogy egész mutatós aláírást tudnak produkálni.Az aláírás bármilyen lehet külalakra?(Persze normális kereteken belül)


2013. nov. 5. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet. Valaki csak egy kripsz-krapszot odavág ,aztán ezzel letudja is a dolgot.
2013. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivatalos papíron a legjobb, ha olvasható, teljes nevet írsz alá.
2013. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-persZe hogy:DDD
2013. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Főzős Laci ***** válasza:
Van az olvasható aláírás,és a szignó.Értelmes,intelligens ember megkérdezi az aláírás előtt,hogy melyiket kell alkalmazni ebben az esetben,Én szerencsés helyzetben vagyok,mert az az adottságom,hogy szépen írok,pedig 43 éves vagyok és férfi.Túl sokszor figyelmeztettek,hogy olvasható legyen az aláírásom,és én betartom ezt.A szignó a nem a földön járó,nagyképű emberek bújócskája;elég gyermeteg dolog.
2013. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!