Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Testvérem sokkal értékesebbnek...

Testvérem sokkal értékesebbnek gondolja magát nálam csak mert dolgozik, szabadnapjain a gyerekei oviban, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Úgy alakult,hogy én Gyes-en vagyok a 8 éves fiammal és nem dolgozom .
2013. nov. 6. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Asthmás a fiam,születésétől vele vagyok.
2013. nov. 6. 15:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs igaza. Egyikőtök sem értékesebb a másiknál. Két anya, két különböző élethelyzetben. Ennyi.
2013. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyesen egy nyolcévessel? Ne hülyéskedj.

Amúgy az anyagiaktól függ. Ha rá lenne a család szorulva a pénzre, akkor igenis az az értékes, ha anyuci is besegít a pénzügyekbe, ha viszont úsztok a pénzben,akkor aki kedvet érez magában, legyen csak nyugodtan háziasszony.

2013. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a te gyereked meg suliban van, totál felesleges volt ez a mondatod: "szabadnapjain a gyerekei oviban" neked meg minden nap szabadnap...
2013. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!