Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy vannak...

Hogy lehet az hogy vannak fehér bőrű cigányok meg hogy lehet külső alapján megítélni hogy valaki roma?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 16:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyiknek olyan buta, értelmetlen feje van.
2013. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

a "feher cigany" kifejezes nem azt jelenti hogy feher boru roma, hanem egy feher, magyar embert aki ciganykent viselkedik


en egy picit arnyaltabban fogalmaznek mint az elso valaszolo, de teny hogy a romaknak nagyon jellegzetes vonasaik vannak, ki lehet oket szurni

2013. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
38%
Mi van 2# ezt meg hogy erted? En felig cigany felig magyar vagyok nem latszik rajtam mivel feher a borom es nem vagyok olyan idiota mind egyesek , anyum teljesen az es o rola se lehet meg mondani es normalis csaladom van . Nem tom mi bajotok van a ciganyokal es nem is mindenki olyan mint ahogy hiszitek . 13/L
2013. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Rosalie23 ***** válasza:
43%
TERMÉSZETESEN amelyik dolgozik,tanul nem 14 évesen kezd hàzassàgot azokat az embereket BECSÜLÖM:)
2013. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
16%
Fu koszi h igy kepbe vagytok velunk szemben . De jo ha tudod/tudjatok h semmi penzert nem lenek teljen magyar . Kepel tanulok es meg tobb mint 20eves korom ig tervezem h tanulni fogok en meg a hazasag jo vicc.... (de meg szuz vok es meg az is maradok) . A teljes ciganyokban is vanak gyonyoru lanyol/nok nem csak a parasztok szepek ugy h ne legyetek tevedeseben
2013. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
46%
Kepzeld*
2013. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Jo mondjuk az olat ciganyokat igy is utalom de van okom ra de igy fel cigany kent a normalis ciganyokat mint amilyen en es a csaladom/rokonok tok normalisak rendesek vagyunk h ne atlagositjatok minket 2egyforma ember nics
2013. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 5-s.Azt írod sokat fogsz tanulni.Szerintem kezd a helyesírással!!!Az ,ha így akarod megvédeni a fajtádat /ilyen ,majdnem olvashatatlan szöveggel/nem segít.Ellenben terjeszthetnéd az etnikumod tagjai között ezt a pár szót:

munka,becsület,tolerancia,európai viselkedés és még folytathatnám sokáig.Szóval amíg nem tanulsz meg rendesen írni,addig talán nem kéne itt lenned.

2013. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom észrevetted-e ,hogy ez egy Magyar nyelvű oldal?
2013. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem hiszem hogy emberi nyelv!!!Na mindegy mást úgy sem vártam tőled.És a nagy szöveg a tanulásról?Eddig tartott?

Igazi kultúrlény vagy,ne hagyd abba és olyan leszel mint a társaid....

2013. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!