Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti milyen zenéket játszanátok...

Ti milyen zenéket játszanátok le egy adventi vásárban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 17:59
 1/6 Lillaa :)))))) válasza:
Mindenképpen karácsonyit vagy meghittebbet :))
2013. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

AC/DC Nazareth Sweet :)

Nyilván valami szép karácsonyi

2013. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Advent a Karácsony várása, nem maga a Karácsony. Tehát elvileg nem illik adventben betenni a karácsonyi zenéket.


Egyébként én a néhány közismert egyházi karácsnyi zenén kívül nem sok mindent ismerek, ezért itt konkrétumokra vagyok kíváncsi.

2013. nov. 21. 20:02
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is karácsonyit, mást elsem tudnék képzelni.. És a hangulata is jobban megjön a vásárláshoz. :)
2013. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De milyen karácsonyi zenék vannak az egyháziakon kívül?
2013. nov. 22. 20:17
 6/6 anonim válasza:
Szerintem Gregorián zenét tegyetek be, mert a karácsonyi zene szerintem is megöli az ünnepvárás hangulatát és az karácsonyra való. A plázákban és hipermarketekben tolják a dzsingülbellszt telibe, így ez nem kicsit kommersz, hanem nagyon. Még a 80-as években adtak ki két Gregorián LP-t, "Magyar Gregoriánum 1" és persze -""-2. Ezek egyébként karácsonyiak, de nem a klasszikus, megszokott előadásmódban, így szerintem egy arany középút lehet! Vaterán pár száz forintért beszerezheted, vagy a Hungarotontól megveheted mp3-ban: [link]
2013. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!