Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem olyan program...

Mondanátok nekem olyan programokat, amik egy kép alapján megmutatják, hogyan fogok kinézni idősebb koromban?

Figyelt kérdés
Csomószor láttam már TV-ben ahogy a fiatal arc átváltozik egészen az öregkori önmagáig, de én nem találtam ilyesmit a neten sehol. :(
2009. nov. 19. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát állítólag úgy működik ez, hogy az anyukád/mamád és a te képedet valahogy "összebiggyesztik". szóval egybeteszik a kettőt, és így kijön a végeredmény. ez volt egyszer a tv-ben...
2009. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van olyan program is, ami felismeri az arc markereit és öregíti, de nem tudom, hogy ez kapható-e kereskedelmi forgalomban.

Kriminalisztikai képalkotásban használnak ilyet.

2009. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam.

2009. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez marha jó!
2009. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyyyypn klasszikus én azoszes sztárommal megcsináltam ezt !! vicces volt!!!!
2009. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!