Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen EMO zenekarok/bandák...

Milyen EMO zenekarok/bandák vannak?

Figyelt kérdés

Írjatok pls bandákat, előre köszi! És ha tudtok adni oldalt, ahol le is tudom tölteni az albumokat, hálás lennék! Nagyon szépen köszönöm előre is!!

L/17


2009. nov. 20. 20:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
ma 20:31-es vagyok! Azt is oda írtam hogy szerintem ezek azok de NEM biztos... Olvasni tudtok azért? Ezek az zenék nem az én világom, régi kemény rockot tolom, ahhoz jobban értek.
2009. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A Green Day nem emo banda és szeretem is őket.

No Thanx, Tokio Hotel, Anti Fitness Club, ezek emo bandák(én nem hallgatom őket, de ezek azok).

2009. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
58%
a Fall out Boys az emo rockott játszik, meg a Good Charlotte-nak is van 1-2 emosabb száma (pl. Emotionless, The young and the hopples)
2010. júl. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Asking Alexandria, Fall Out Boy, Blood on the Dance Floor, Escape the Fate, Black Veil Brides, Falling in Reverse...
2014. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 panndo válasza:
Black Veil Brides, Anti Fitness Club, Tokio Hotel, No Thanx....
2014. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 emo kitty válasza:
jiii a black veilbrides, a bring me the horizon, a escape the fate, a falling in reverse...ezeket naon imádom!<3halgasd meg öket biszti neked is fog tecceni ha szereted a hardrockot:D
2014. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Malatinszky Martin válasza:
100%
Fall Out Boy,Black Veil Brides,Bring Me The Horizon,Falling In Reverse,My Chemical Romance,Motionless In White,Slipknot,KoRn,Asking Alexandria,Blood On The Dance Floor,Bullet For My Valentine,Hollywood Undead,Marilyn Manson,Of Mice & Men :) ezek jutottak hirtelen eszembe :'D
2015. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Juuj anyam.

Tudom h mar regi kerdes de ehhez muszaj hozzaszolnom.

Nos a Bring Me The Horizon deathcore, metalcore

Asking alexandria szintén metalcore

Escape The Fate :metalcore

Green day :Punk

Black veil bridesnél már beszélhetünk emorol mivel "hardcore" és mint minden normális emo tudja hogy az emocore a hardcorból alakult ki vagyis hardcore->emocore.

Anri Fitness Club, No thanx magyar emo együttesek

-My chemical romance :-) meg már előttem leírták

Viszont az utolsó pár válaszoló elég baromságokat írt hogy említette az Asking Alexandriát és társait. Emok is szokták hallgatni őket de ők nem kimondottan emo zenekarok :)

2016. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Anti*

14/L

2016. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 RenanRin válasza:
Linkin Park, Get Scared, Evanescence, Escape the Fate
2017. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!