Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez hogy a nők ingyen bemehetne...

Ez hogy a nők ingyen bemehetnek a szórakozó helyekre egy okkal több magyarázatot szolgáltat arra, hogy a nők fizetése miért mindig kevesebb mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

[link]


Tessék... A nők fizetése azért kevesebb, hiába gebedsz nő létedre ugyanannyit mint egy férfi a munkahelyen, azért se kapsz annyi fizetést mint egy férfi, mert, hogy például Te nő vagy, ezért Te ingyen bemehetsz nőként a szórakozóhelyekre is! A férfiak meg csak röhögnek, ó drágám te sosem fogsz annyit keresni mint én, mert én férfi vagyok!


Olyan ez a nők beengedése ingyen a szórakozóhelyekre mint egy malacfogó verseny, a malacfogóknak az a jó ha minél több malac van akit el lehet kapni, és ne kelljen azért fizetni, hogy a malacok bejöhessenek a versenyre.


A férfiaknak az a jó ha minél több nő van a szórakozóhelyen, akit el lehet kapni, tehát hogy sok nővel lehessen összezárva a szórakozóhelynek fizet. Lefordítva a szórakozóhely a stripci az ingyen belépő nők pedig az ő qurvái.


Tehát ez a nők ingyen beengedése, olyan mintha a férfiaknak akarnának kedvezni a sok nővel. Tehát az ingyen beengedett nőket használják a szórakozóhelyek csalinak. A nőknek persze jó, hogy nem kell fizetniük, de a férfiak részéről ellenségeskedést is kiválthat a nőkkel szemben, pl.: a nő persze bemehet ingyen, tehát rá irigykedni kell, meg haragudni rá, mert ki az, vagy mi az a nő, hogy ingyen bemehet, amikor a férfi meg nem.



2013. nov. 26. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Én nem hiszem, hogy bármi köze lenne a kettőnek egymáshoz és nem is értem, hogy mi ez a felháborodás. Hirtelen mindenki egy olyan dologról kezdett el beszélni, ami eddig is volt..

Lányok, örüljünk, hogy nem kell fizetnünk belépőt, fiúk örüljenek, hogy nem kell úgy érezniük, hogy illemből ki kell fizetniük a lány beugróját (mert nincs) és kész.


Nem kell lesarkítani ezt stri cire és qurvára, szórakozóhely-fogás, sok lány megy, mert ingyen van, fiúk odamennek csajozni, több a fogyasztás vagy amúgy is többet isznak.. szerintem ezt nem kell túlgondolni..

2013. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
28%
Amugy ennek a két összefüggésnek semmi értelme nincs. Hülyeségeket kérdezett a kérdező.
2013. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nagylzs ***** válasza:
40%

Ez friss tudományos cikk, most jelent meg. Azoknak küldöm akik lepontoztak.


[link]

2013. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, hogy ki az a kényszeres pontozó, aki mindenkinek piros kezet ad, de hahó ember, véleményt írunk, de nem téves választ! Akkor kell lepontozni, ha a 4+4-re azt írod, hogy 10!


Szeretnék mondani valamit azoknak a nőknek, akik ezt is támadásnak veszik és ebben is csak a kihasználást látják (mint ahogy a Kérdező megjelölte címszóként)..


Álljatok le! Fejezzétek be ezt az ostobaságot, egyet értek azzal, hogy sok mindenen lehetne változtatni, de ami már jó, azt hagyjuk már békén.. mi bajotok van őszintén? Tényleg képesek vagytok belekötni egy olyan dologba, ami nekünk, nőknek kedvez?

Bele kell törődni abba, hogy a férfiak több pénzt kapnak ugyanazért a munkáért, amiért a nők (első kommentelők között valaki nagyon részletesen leírta, hogy ez miért van, ha kell, nyomtassátok ki és olvasgassátok, amíg el nem fogadjátok), cserébe mi több borravalót, elismerő pillantásokat, udvarias bánásmódot és a villamoson helyet kapunk. Igen, ezekből nem lehet megélni, mielőtt még valaki ezzel jönne, de ne nyafizzatok már :)

2013. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
40%

Te Retardált hü*lye gyökér lepontozol holott mondom te csics*ka fogd már fel azzal a IQ nuku agyaddal attól hogy ingyen bemehet egy nő a szórakozóhelyre az nem azt jelenti hogy emiatt kap alacsonyabb fizetést te retard. Ez amiatt van hogy becsalogassák a vevőket és ha több nő megy szórakozni akkor elméletileg férfiak is jönnek miattuk te agyba*rom. Most pontozz le te fizikaliag viszamaradott.


Remélem ezt megérted mostmár had lássam hogy lepontozol megint.

2013. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!