Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az internetes...

Mi a véleményed az internetes reklámokról? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ti hogyan viszonyultok hozzájuk? Szerintem már annyira tömve vannak vele a netes oldalak, hogy teljesen fölösleges, mert az emberek 90%-a immunis rá. Egyáltalán mi értelme van annak, hogy megnyitok egy képet, amibe belekúszik a reklám, azt kinyomom, jön a felugró ablak, majd maga a "képbeni" hirdetés sem tűnik el, csak kiírja, hogy a google elnémította... Én azért mentem oda, mert az adott képet meg akartam nézni, ehelyett kaptam 200 db reklámot, amit lesz*rok, mert a terméküket úgysem fogom megvenni.

Mostanában a GYK-n előjött egy ilyen farmos hirdetés, amiről, ha leszeded az egeret, csipog egyet. Kellemes érzés, mikor előzőleg 600 dB-en nyomattad a kedvenc zenédet. A másik, az Indoor Fesztiválos... Rajtafelejted az egeret, erre automatikusan elindul egy idióta videó. NEM vagyok rá kíváncsi, és ígyse-úgyse megyek gagyi fesztiválokra, akkor minek tolja az aromba?


Le lehet ezeket valahogy állítani? Az ADBlock nem jó, mert nekem összezilálja a Google Chrome-omat, és egy csomó oldalt nem tudok elindítani, mert jönnek az "Aw, snap! :(" üzenetek... Valami más megoldás van?


2013. nov. 30. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

jo az az adb, enis hasznalom, adb+ al, ha tul blokkol, bealitod h az oldalt ne, majd szepen magad hozzaadod, jobb gomb blokkolas.


en nagyon utallom, foleg amit irsz, h 1000 el visit, eltornm a kezet!

2013. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!