Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Stephen King könyvei közül...

Stephen King könyvei közül melyik a legijesztőbb, "leghorrorosabb"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 21:34
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:

Nos.. az nem könyv, hanem egy novelláskönyvében volt benne.. A mumus - na ez nagyon durva volt...

meg a Mángorló is.

2013. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rémület a sivatagban
2013. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a mumust most olvastam el ezen felbuzdulva hát a végén valami reccsent a konyhába azóta ég a villany és egy kés van nálam XD. Pedig nem vagyok félős az ilyen paranormal activity filmeket végig tudom röhögni de ez. Pedig csak szöveg mégis többet ér mint egy szét animált film.
2013. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is novella ugrott be, a Jaunt a címe. Könyvei közül talán a Rémkoppantók és az Az. De a novellái szerintem jobbak.
2013. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy Stephen Kingből a rémkoppantókat és az Az-t nem javaslom kezdetnek.
2013. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Ragyogás és a Cujo sem kispályás. Meg a Tortúra. Számomra ezek azért rémisztőek mert a paranormal sci-fi sztorikkal ellentétben ezek valóban megtörténhet(né)nek.
2013. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Szerinted A ragyogás megtörténhet a valóságban? Érdekes nézőpont.


Amúgy a kérdésre válaszolva: Kedvencek temetője.

2014. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!