Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok bizonyos emberek...

Mit szólnátok bizonyos emberek sterilizációjához?

Figyelt kérdés

Olvasom a Kiskegyedben, h gyerekkinzó szülök , akik megverik, eröszakoljak gyerekeiket a 8 ik gyerekük készül megszületni.

Emberek akik nem mérik be jól a lehetösegeiket es szülnek 3,4 -6-8 gyereket , mert nincs itelökepessegük.

Gyerekeik fáznak, éheznek, embertelen körülmények közt élnek, szennyben es fertöben.

Nem volna okos dolog az ilyen nöket , akik peldaul szulik a viskóba a sokadik gyereket sterilizalni ? Ez nagyon durva beavatkozas az emberi jogokba , de az becsuletes , hogy egy egy értelmi sérült megnyomorit egy csomó ártatlan lelket, a kisgyerekeit?

Az fair, h télen mezitláb járnak es éheznek ezek a gyerekek?

Efölött valahogy mindenki szemet huny " ez van" felkialtassal, es inkabb ez, mint sterilizalni a felelötlen anyjukat.

Ezek az emberek perpetualjak a sok gyerekkel a szegenyseget!

Mi a velemenyetek?



2013. dec. 3. 22:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
nincs gyerek = nincs segíjke, more ---> kell a puja
2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne rossz.

Vagy azt kéne,hogy fizetni nekik,ha nem csinálnak többet,de ha igen,akkor brutál adókat kiróni.

2013. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
Én támogatom, azzal a kitétellel, hogy egy bizonyos népcsoporton a sterilizációt már újszülöttkorban elvégzik.
2013. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
100%

Én speciel munkához és életkorhoz kötném a gyerekvállalást (és a családi pótlékot is). Aki ezt nem tartja be, ott az első gyerek után sterilizálás.


Aki nem tudja eltartani önerőből a családját, az ne szaporodjon! Nem a társadalom felelőssége ezeket a gyereket eltartani.

2013. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak azon akadt meg a szemem, hogy már megint csak a nőket....! Mért nem inkább a férfiakat sterilizálnád?? Őket jóval egyszerűbb és ugyanaz a hatás....-.-
2013. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy gyerek kene legyen a valasztovonal , ami soran bebizonyosodna, h az illetö felelötlenul , a semmire szulte e, es ha igen sterilizalni kene, nem megvarni , amig letrehozza a nyomortanyajat.
2013. dec. 3. 22:41
 7/41 A kérdező kommentje:
Termeszetesen ferfiakat is sterilizalni kene, agressziv ferfiakat, akik mar vertek meg nöt, gyereket, vagy vannak gyerekeik, akikröl nem gondoskodik, stb stb, öket is , normi
2013. dec. 3. 22:43
 8/41 anonim ***** válasza:
37%

"Nekem csak azon akadt meg a szemem, hogy már megint csak a nőket....! Mért nem inkább a férfiakat sterilizálnád?? Őket jóval egyszerűbb és ugyanaz a hatás....-.-"


Ez nem igaz, mert a here, mint mirigy hormonokat termel, amely a kiegyensúlyozott életvitelhez szükséges. Egy nő sterilizálása nem jár ilyen problémákkal.

2013. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
En feher emberekre is ertem ezt a szabalyt , mert közuluk is van sok, akik szulik a semmire a 4 ik gyereket , mindenkire ervenyes kene legyen a szabaly, aki felelötlen es hijan van a józan paraszti észnek
2013. dec. 3. 22:49
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Értem a felháborodás okát,de csak egy dolgot megjegyeznék azért.

Azt a nőt más is teherbe tudja ejteni.

2013. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!