Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg kérdés- ehhez mit...

Meleg kérdés- ehhez mit szóltok? Nekem eldurrant az agyam, pedig nem vagyok homofób, de bennem lenne a hiba?

Figyelt kérdés

Tehát a történet:


Adott egy elég kislányos homo csávóka, aki valami biztosításokat köt vagy kötött, lényeg h beette azóta magát kicsit pénzesebb körökbe is, na és hát bíz dobtam egy hátast. Azt mondja, hogy neki alapelve, hogy a heteróknak ahol csak lehet, keresztbe tesz, és elélvez attól, h már mennyi nagyobb üzletet hiúsított meg ilyen-olyan mesterkedésekkel.

Ennek oka pedig, hogy egyszer kinézett neki egy lóvésabb üzlet, aztán az illető azért lépett vissza tőle, mert pont a szerződés aláírásának napján megtudta a srácról h meleg, és ezt vissza is hallotta a srác, hogy márpedig ő b..ikkal nem fog üzletelni. Aztán felhívta és közölte vele, h bocs, de meggondolta magát, na és állítólag ez többmillás szerződés lett volna.


Ettől kezdve a srác elhatározta h amolyan álheteró életet él, facebookja tele álbnős képekkel stb, és persze ő az aki leghangosabban mocskosbu...izik mások előtt, röviden: eladja magát abszolút heterónak, bár akinek van kis érzéke, sztem nem tudja átrázni, mert eléggé látszik rajta.


Na aztán egyik nap ilyet szól, hogy mióta ez történt vele, ő minden heteróhoz úgy áll, hogy alapból azt nézi, hol tudja megfúrni, hogy nemá sikeresebb legyen, mint ő, és nagy örömmel újságolja a meleg haveri köreiben, h mekkora élvezetet jelent neki, ha heteróknak keresztbe tehet, és jól pofára ejtheti valamelyiket üzlettársát. Részéről ez amolyan bosszú, na meg igazi kisg. húzás persze.


Szerintetek normális ez?


Tényleg nem volt semmi bajom a melegekkel, ismerek nem egyet, na de ettől azért kiráz a hideg, és tényleg olyan igazi kis sunyi viselkedés ... csak gratulálni tudok hozzá. Viszont legalább van az életének célja ...


Ti mit szóltok hozzá? Azért ez már mintha kicsit átesne a ló túlsó oldalára, nem?


(Ismétlem: nem vagyok homofób, és tényeket írtam le, nem képzelgéseket, mielőtt valaki jelentené és törölnék !!!)


2013. dec. 6. 16:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sosem volt normális. Biztosan azelőtt is volt már valami tikkje, mielőtt az a bizonyos incidens történt. Mindenkit érnek megaláztatások. Csak az a különbség, hogy a normális ember túl tud lépni rajtuk. Egyszer úgyis "lebukik" és ki fogják utálni. Aztán meg majd pislog, ha egyszer rendesen elkalapálják az undorító viselkedése miatt... Mondjuk az ilyen meg is érdemelne egy kis kiközösítést. Nem is értem, hogy lehetnek egyáltalán barátai.
2013. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ó én heteroban is ismerek nem egy ilyet. Az üzleti világ tele van velük. (nem véletlen, hogy a legjobb üzletemberek pszichopata vonásaik vannak).

Én csak szimplán kis ******* szoktam hívni őket, de ez nem identitás függő. Találkoztam már olyannal, aki azért tett keresztbe az ügyfélnek, mert piros póló volt rajta és ez idegesítette.

2013. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ hogy ő éppenséggel meleg vagy heteró. Ő egyszerűen unintelligens. Primitív emberek pedig mindkét oldalon vannak.
2013. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
hát igen, keményen pszichopata :) de nagyon durva ...
2013. dec. 6. 19:20
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem identitásfüggő.
2013. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

na de hát látod h mégis ...

ő kifejezetten abban leli örömét, ha heteró, fiatalabb és sikeresebb fiúkat ba..ogathat!


most akkor miért nem identitásfüggő??

2013. dec. 7. 09:34
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem identitás függő, mert az ilyen ember heteroként is ilyen lenne, csak más célcsoportot találna. Ez a lényegen nem változtat.
2013. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%
Elég kamu szagú a kérdés!
2013. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
örülök, már vártam valami hasonló okosságot. nemtom milyen szagú, de valós a történet.
2013. dec. 8. 07:38
 10/30 anonim ***** válasza:
Körülbelül minden létező sztereotípiát felsoroáltál és nem elég, hogy egy számodra unszimpatikus emberről van szó még hozzá is társítod, hogy meleg. Mintha a sunyiság és a melegség összefügne és a heterók között mindenki derék, tisztességes ember lenne.
2013. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!