Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt tudsz elkölteni...

Mennyi pénzt tudsz elkölteni idén,2013-ban karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés

Utálod a karácsonyi ajándék vásárlást?

Szoktál-e úgy vásárolni, hogy aminek Te örülnél, azt veszed a másiknak is?

Mennyi pénzt költesz el egy személy karácsonyi ajándékaira?

Mindenki kap tőled valami apróságot karácsonyra?

Milyen kézzel készített ajándékot adsz idén?



2013. dec. 6. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez, valami kérdőív?
2013. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy számoltam, kb. 10.000 Ft-ot tudok elkölteni, de még függ a gázszámlától. :(

Azt utálom, amikor nincs ötletem, de ha már megvan, akkor szeretek vásárolni (kivéve ha millióan tolonganak).

Igen, már észrevettem, hogy nem tudok magamtól elvonatkoztatni, hogy én örülnék valójában az ajándéknak, de megpróbálom visszafogni magam. :)

Attól függ, kiről van szó. Nyilván a páromnak valami értékesebbet veszek, míg olyan rokonokkal, akikkel nem tartom napi szinten a kapcsolatot, inkább valami apróságot.

Igen, igyekszem mindenkinek ajándékot venni.

Nem adok kézzel készített ajándékot (béna a kézügyességem). Esetleg az ajándék mellé valami kézzel készített üdvözlő kártyát, vagy díszt.

2013. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem is az ajándék fontos, hanem ti.
2013. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!