Hogy talalhatnam meg?

Figyelt kérdés
Keresek egy holgyet akivel egy szobaban voltam 1998-ban (aprilis 16) a Janos korhazban szules utan.De sajnos csak annnyit tudok rola hogy tanitono(volt akkor)Budapesten ,a kisfiat Adam-nak hivtak mint az enyemet es meg volt egy nagyobb gyereke.Egyszer talalkoztunk a Margit szigeten abban az evben,majd en hazakerultem Erdelybe.
2009. nov. 23. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg fennt van az IWIWen, akkor tudok segíteni, ha Te ne is vagy fenn. tudok küldeni meghívót és hátha meg tudod találni, vagy keresheted a Vöröskereszten is keresztül (ha ez még működik)
2009. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fent vagyok az IWIW-en de nem tudom a nevet
2009. nov. 23. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem a kórházban, biztos van vmi följegyzés arról, h ki mikor milyen szobában feküdt, persze nem biztos, h ezek az adatok publikusak, de sztem más lehetőség nem igazán van ha nem tudod a nevét.Sok sikert!
2009. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!