Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rasszisták általában csak a...

A rasszisták általában csak a viselkedésük miatt ítélik el a cigányságot, vagy a külalakjuk miatt is?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 17:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Szaguk miatt is.
2013. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 intrepid ***** válasza:
93%
Én csak a viselkedésük miatt, vannak nagyon szép cigány nők, de ha beszélgetni kezdek velük, 5 percen belül előjön a pénz, hogy segíjjél már egy kis kőcsönnel, amit ugye soha nem kapnék vissza.
2013. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Ha élni akarsz, minden formában elítéled őket.
2013. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy, mert ha téged meglop egy cigány, és te azt mondod hogy ez a cigány meglopott akkor "rászistá" vagy.
2013. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem születik rasszistának. Csak tapasztalatok miatt alakul ki. Ha valakinek semmilyen rossz tapasztalata nincs cigányokkal vagy egyenesen jó akkor valószínű nem is lesz rasszista, de ha valakinek olyan tapasztalatai vannak mint általában szokás a cigányokkal kapcsolatban lopás gyilkolás stb. Teljes primitív viselkedés bunkóság stb akkor igenis beskatujázza őket és próbálja elkerülni. Miért az a tudósokról alkotott kép hogy fehérköpenyes őszhajú öregemberek? Mert ez az átlag.
2013. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Viselkedésük, szocializációjuk miatt.


De a cigányellenesség Kelet-Európában szerintem nem rasszizmus, hanem egyfajta önvédelmi mechanizmus.


A baloldaliak sem kedvelik a cigányokat, maximum politikai korrektségből mondják, hogy igen.

2013. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Én ha cigányt látok, mindig leellenőrzöm melyik zsebemben melyik értékem van. Hívjon bárki bárminek, ezt a rutinomat megtartom.
2013. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

megint egy hülye kérdés...

a rasszizmus ilyen formában nem értelmezhető. Mo-n nincs rasszizmus.

ez a 4 rassz létezik:

europoid

mongoloid

negroid

ausztraloid

drága kérdező, hová sorolnád be a "cigányokat"?

2013. dec. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretnék pozitívan csalódni, de sajnos eddig azt láttam, hogy a dolgozó, nem tájszólással beszélő cigányokban, félvérekben is megvan a cigány temperamentum, szóval én már kétlem, hogy vannak elmagyarosodott cigányok. De a bűnöző putrisoktól azért jobbak.
2013. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
5%
Szerintem a rasszisták azok beteg emberek,egyfajta fóbia.Ha nem lennének cigányok ugyan kit nem szeretnének?Nincs semmi baj a cigányokkal,a nem cigányok sokkal durvább dolgokat követnek el,nézzetek szét a világban atom bombák ,környezetszennyezés,háborúk,meg az undorító politika.
2013. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!