Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak karácso...

Milyen ajándékot adjak karácsonyra egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Annyira nem ismerem, de egy közösségben vagyunk... Valami kézműveset szeretnék ami hasznos, viszonylag gyorsan elkészíthető. Nem dekupázst, idióta bögrét, vagy gyertyát, hanem valami kedvesebbet, igényesebbet, pl házi készítésű teafilter, meg stb ötletek! Köszönöm előre is<3

2013. dec. 16. 18:30
 1/1 anonim válasza:
Nekem pár éve karácsonyi húzás alkalmából az egyik osztálytársam egy gyufaházat készitett. Igaz, jelen esetben én vagyok a lány és ő a fiú, de szerintem ez forditva is simán működhet. Köztudottan piromániás vagyok ( :) ), de azt a házat soha eszembe sem jutott bántani, olyan igényes és szép, azóta is meg van.:)
2013. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!