Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igen itt egy újabb kérdés...

Igen itt egy újabb kérdés azzal, hogy lehetek-e színésznő. Minden vágyam az, hogy színésznő lehessek, ki mehessek Amerikába. Természetesen tudom, hogy ez nem játék. Na?

Figyelt kérdés

Heti három óra drámára, egy táncra és két angolra járok. Két évig karatéztam, jártam kórusra, egyszer énekversenyen CSAPATTAL 1. helyezést értünk el. Ezen kívül kétszer második

egyszer pedig harmadik helyezés lettem. Dicséretes ötös vagyok termiből, rajzból, hittanból, énekből, technikából és lettem volna magyar nyelvtanból de múlthéten kaptam egy négyes dolgozatot. 160-161 cm vagyok, lány és 45-46 kg. Tudom nehéz színésznőnek lenni, azzá érvényesülni Magyarországon. Ezért is szeretnék kiköltözni nagyobb koromba Amerikába. Elfogadok olyan negatív kritikákat amiből tanulhatok. A kedves válaszokat előre is köszönöm, ha lesznek.



#álom #angol #színésznő #híresség #sikeresség #Hogyan legyek színésznő
2013. dec. 20. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Amerikában még nehezebb érvényesülni ebben a szakmában, mint itthon. Ezzel legyél tisztában.
2013. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hány éves vagy pontosan, 13-14re tippelek!

No, kérlek szépen. Ha kimész egy idegen országba, úgy, hogy a nyelvet csak egy bizonyos szinten beszéled (mert még heti 5 angol órával sem lehet rendesen megtanulni, hogy érts mindent... ahhoz szokni kell évekig a környezetet), idegen ott minden, nincsenek ismerőseid (vagy csak elég kevés), bevándorló vagy (amiből az Amerikaiaknak már eléggé kivan a tökük, akárhogy is hangoztatják ezt a marha nagy elfogadást)... na mit gondolsz, milyen eséllyel indulsz? Színészkedni magyarul is nehéz, nem ám úgy, ha nem is beszéled anyanyelvi szinten a nyelvet.

Itthon tudsz érvényesülni. Nem leszel belőle milliomos, de a színészi szakma még mindig egy jó biznisz, nem mellesleg felvirágzóban van. Gondolkodj el ezen. Nyerj felvételt a színművészetire, csináld a dolgod, tanulj rendesen. Aztán itthon kezdd el alapozni a dolgot. Mindenképpen szükséged van hazai tapasztalatra, akkor is, ha később még mindig kimennél.

Szia.

2013. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat számít, hogy milyen most a szüleid anyagi helyzete. Mert ha jó (kimagaslóan jó), akkor azt ajánlom, hogy mindent tanulj tovább, érettségizz és utána menj ki Los Angelesbe egy színészettel foglalkozó egyetemre. Ha kint vagy, tanulsz, diplomázol sokkal több esélyed lesz később kisebb-nagyobb filmszerepeket kapni.

P.S.:egy ottani egyetem alsóhangon szemeszterenként 6-7-8.000$...

2013. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!