Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik az új Quimby album?

Tetszik az új Quimby album?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen annyira jo, h az nem is igaz.

És most olyan kis értelmiséginek érzem magam, h leírhattam, h csak na!!!!

Gondolom te is annak érzed.magad és azóta már a saját anyádnak se köszönsz, mert akkora istenáldotta tehetség és zseni vagy, h te is ezt a szart hallgatod.

2013. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D

Nőj fel..

2013. dec. 21. 22:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg rengeteg az ok nélkül rosszindulatú ember..
2013. dec. 21. 22:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Érted, hülyeséget beszélsz. Ilyen sztereoípiákat. Honnan veszed hogy ilyen vagyok?


Egyébként ha valakit érdekel a kérdés:


Szerintem tényleg jó lett az album. Én régebben hallgattam Quimbyt, most több évig egyáltalán nem, főleg az utóbbi lemezeik, egyáltalán nem tetszettek, igazából már a Kilégzés sem annyira, bár azon voltak jó számok. Ezen is vannak azok a tipikus-quimbys, giccses dalrészletek de kevés. Szerintem jó lett ez az új lemez.


Csak kiváncsi vagyok ki hogy vélekedik róla.

2013. dec. 21. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az együttest, nem az én stílusom. Első kommentelő: mekkora egy elbasz*tt nyomorék vagy. Az ilyeneket írtani kéne. Úgy sajnállak :-*
2013. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Akkor nem is vagy igazi értelmiségi, ha nem tetszett az összes albumuk összes száma.

Tudod ehhez meg kell érni, intelligens emberek érthetik csak.

2013. dec. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!