Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » M3 csatornát a T-Home hálózatá...

M3 csatornát a T-Home hálózatán mikor fogható?

Figyelt kérdés

Sokszor szóbakerült ez a kérdés. Az ünnepeket alatt december 21-től kezdve várva várta sok ember, mivel mi a T-Home ügyfelei vagyunk azt hittük majd amikor mindenki otthon tévézik,családi körben ünnepelünk izgalmas szórakózást fog nyújtani ez az új média.

Pláne hogy sokan jogosan felháborodtak, voltak szolgáltatók aki az indulás napján betették csatornáik közé az M3-at. Mi meg naponta vártuk mikor lesz nálunk is fogható.

Volt aki segített, a teletéka oldalán online ment, de ez csak neten látható.

Itt egy cikk ahol olvasható infó róla:

Másfél millió háztartásba jut el az M3 csatorna


[link]


Mostmár órák kérdése? és a cikk szerint reggel 6 óra után (7-én) reggel már láthatjuk.

Amennyiben nem így lenne arról nem én tehetek, én csak a rendelkezésemre álló infókat osztottam meg a nyilvánossággal.

Hát akkor várjuk.



#csatorna #m3 #T-Home hálózaton
2014. jan. 6. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Most vagy február közepén lesz, ez valahol fent van, a digitális adások között. (IPTV stb...)

De "analóg" módon a kábelen most is elérhető, az indulás napjától kezdve, csak meg kell keresni.

2014. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma volt csatornafrissítés, az M3 a 16-os csatornán látható. (SAT TV)
2014. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!