Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támogatnád, hogy Magyarországo...

Támogatnád, hogy Magyarországon is legyenek Férfimegőrzők a plázákban?

Figyelt kérdés

Legyenek férfimegőrzők Magyarországon a plazákban?

[link]



2014. jan. 8. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lol :D egyébként röhejes szerintem... a pasik is szeretnek ám vásárolni maguknak ;)
2014. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 intrepid ***** válasza:
100%
Magyar férjmegörző elképzelésem: Számítógépek, internet, sör. Szóval feltaláltam az internetkávézót. Basszus, megint megelőztek. Bár plázában még nem láttam ilyet.
2014. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Ennyire nyamnyilak vagytok, hogy nem tudjatok magatokat lefoglalni???
2014. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A piacon, ahová járunk van ilyen, én "gyerekmegörzőnek" hívom, és az bizony egy kocsma. Én ugyan csak betérek egy - egy italra, aztán megyek az asszonynak segíteni, de ott szoktak időzni a vásárlástól irtózó férfiak, poharazgatnak, beszélgetnek. Ha plázába megyünk, ott a könyvesboltba szoktam betérni, hogy kibírjam addig, amíg a nejem a boltokban nézelődik.

Úgyhogy nem hülyeség, én vevő lennék rá, mert kb. max. fél óra után idegbajt kapok a vásárlástól.

2014. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Korrekt megoldás, támogatnám.

Egy kiegészítéssel: hogy ki-be lehessen szaladgálni, és közben legyen helyed, meg ne kelljen mindig külön fizetni.

Ugyanis közben az asszonyka vásárol, és a csomagot nem biztos, hogy végig akarja cipelni.

Nekem meg mindegy, hogy hány csomag pihen mellettem.

Bár akár az asszony is hozhatja a csomagot időnként, úgy is jó.

2014. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez a név azért elég degradáló. Mintha a férfiak ostoba gyerekek lennének, akik nem tudnak vigyázni magukra és be kéne őket rakni egy megőrzőbe... Szerintem képesek vagyunk lefoglalni magunkat, beülni valahova, megnézni a minket érdeklő dolgokat. Számomra kellemetlen, megalázó lenne, ha beültetnének egy megőrzőbe. Elvégre nem vagyok már gyerek. felelősségem teljes tudatában el tudom dönteni, mit csináljak abban az időben, amég az asszony vásárol.
2014. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

6: Na végre egy normális férfi!!! Igazad van.


(3. válaszoló vagyok)

2014. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 intrepid ***** válasza:
31%
Uraim, humorérzék az hol van?
2014. jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Ami inkább kínos, mint vicces, azon nincs kedvem nagyon nevetni. Itt nem a humorérzékemmel van baj, hanem a téma nem vicces. Fordított esetben, ha valahol egy nőnapközit nyitnának (bár már van ilyen, úgy hívják, hogy fodrász, vagy kozmetikus), ahol le lehet tenni a feleségeket, amég a férfi vásárol, szerinted hányan találnák humorosnak?
2014. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Elég baj, ha valaki nem tud különbséget tenni a vicces és a megalázó között. Na ezért nem nevetünk.
2014. jan. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!