Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vannak már a régi punkok?

Hol vannak már a régi punkok?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy egyedül vagyok olyan punk aki a politikával foglalkozik, aki igazából egy értelmes ember... Mért az ilyen szerencsétleneket nézik az emberek akik hajléktalanok, meg aztse tudják miez csak igyunk egésznap...Nyugat-Európában a globalizáció elleni tüntetésekkor a punkok vannak legelől... Itt meg aztse tudják kit szidjanak miért. Rendszer ellen oké...aztán egy indokot se tudnak mondani. Gyűlölöm teljesen kiment már mindenki fejéből, hogy mi is az a punk? Vagy itt ha punk zenekarba vagy akkor vesznek komolyan, hogy te nem csak inni meg tarhálni tudsz? Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 9. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Punkok már rég nincsenek, illetve akik annak mondják magukat, már teljesen más irányzatba léptek, az már nem az igazi, régi punk, mint a 70-es, 80-as években. Az volt a punk korszak, azóta kinőtte magát és teljesen megváltozott.
2014. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehát manapság akkor ez egy ilyen divat dolog lett? Én körülbelül egyedül vagyok a helysségen és környékén ahol lakom aki punk, de mikor felkezdtem járkálni pestre és megláttam ezt...hát én nem tudtam, hogy a punk mint olyan már igazából egy nagy kalap szar...én úgy kezdtem neki gondoltam minden punk ilyen.
2014. jan. 9. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mondhatjuk úgyis, hogy divattá vált.
2014. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a történelem könyvbe...
2014. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igazából a klasszikus punkok is szrtak bele mindenbe, ha megnézed a "politikai nézőpontjukat", akkor mindenhol a gyökeres ellentéte, az épp elfogadottnak... azért tettem idézőjelbe, a politikai nézőpontot, mert az már csak utólagos belemagyarázás. Akkor ezt nem így fogták fel, ők csak lázadtak, tök mindegy, hogy mi ellen. Ma is ugyan ez a punk, csak a világ megváltozott így más ellen és máshogy lázadnak.


A skinheadek sem olyanok, mint 30-40 éve, a rockerek sem, a pop zene sem olyan már, miért pont a punk legyen a kivétel?

2014. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapam punk volt
2014. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xX_FiReBLaDe_Xx válasza:
29%

Gondolom most hasonlóan érzed magad mint a Kincs, ami nincs c. filmben Kamasuka, aki egyedüli japánként egy kis szigeten teljes elszigeteltségben várja a háború végkimenetelét (ami pár persze rég véget ért, csak neki senki nem szólt), és egyszercsak azt kell megtudja, hogy egész életében egy olyna japánért harcolt, ami már nem is létezik. :)

A punkok kérlekszépen felnőttek, 'normális' emberek lettek, az ifjú punk nemzedék meg mostmár scene meg mittudomén milyen néven metroszexuális fiatalokká lett. Ezeket már nem érdekli a világ csak az, hogy 'fiú' létére neki legyen a legvékonyabb karja, meg neki legyen a legrikitóbb rózsaszín tornacipője, és hozzá hálós baseball sapkája. Rohadt egy világot élünk, de ezt el kell fogadjad neked is barátom.

2014. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én ismerek egy normális punkot, és nagyon örülök is neki! Mindenhol ezek az iszákos barmok, de ő tényleg tudja, hogy mi ellen is lázad, és nem is piál közben. És próbálja terjeszteni a nézőpontját, én is neki köszönhetem, hogy a punk stílust képviselhetem! Neki vannak még haverjai, ők is nagy punkok normális nézőpontokkal, és jogos érveléssel. Ahogy ők elmagyarázták, egyből megfogott ez a stílus, és nagyon beleszerettem. Nem tudom, te milyen punk stílust képviselsz, de mi az Anarchista punkok közé soroljuk magunkat! ANARCHIÁT!!!
2014. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok, de... akkor végülis a lázadás az eltűnt a fiatalok körében? Egész sulimban egyedül vagyok az meg úgy kb ahol lakok is... Mindenki pont ugyanúgy néz ki, minden lány és fiú. Pávák, meg gazdagok meg midnenki gazdagnak akar tűnni, meg mittudomén...
2014. jan. 19. 17:04
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz már egy kicsit el... a punk régen miről szólt? Az idősek megbotránkoztatásáról. A páwák ma mit csinálnak? Azt ne mondd nekem, hogy nem lázadnak és nem polgárpukkasztanak, mert szerintem rohadtul. Amik régen a punkok voltak, azok később a rockerek, az emósok, a pávák, meg tudja még a jó ég, hogy mik lettek.
2014. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!