Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a bajuk azzal, hogy Nirvana...

Mi a bajuk azzal, hogy Nirvana-t hallgatok? Mit tegyek, mindenki mérges rám, és megpofoztam az egyik osztálytársamat? 15/L

Figyelt kérdés
Az osztály egyik népszerű csaja odajött hozzám, és lesz*rozta a Nirvanas pólómat, és azt mondta hogy ezeréves, és ez gáz, és szar számaik vannak. Én erre megpofoztam, és igazgatói ügy lett belőle. Tényleg, szíven érintett hogy ezt mondta a kedvenc együttesemről, de persze tudom, visszakéne fogjam magam. Utána egy csomó ember sorra leszólta a rock zenét, mert hogy régi meg mittudomén. Anyám meg kivan akadva, hogy milyen agresszív gyereke van. Az osztálytársaim úgy néznek rám, mint egy elvetemült gyilkosra.

2014. jan. 11. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
Én idősebb vagyok, és azt mondom, hogy a Nirvana tényleg szar. A Foo fighters sokkal jobb. Meg még kismillió másik zene. Amúgy meg nem az ő kedvükért hallgatod, hanem mert TE szereted. tehát ha leszarozzák, mondd meg nekik, hogy nem kell hallgatniuk. Viszont attól, hogy lezúztál egy nyíkhaj divatmajmot, még nem lett jobb a világ, legfeljebb neked megnyugvást jelentett. Plusz az igazgatói. Valószínűleg, ha nem ezért, akkor másért ütötted volna le. Viszont anyukádnak meg fogadj szót, és lázadni ráérsz majd 18 évesen. Amúgy meg előre rockerek!
2014. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

A Nirvana nem sz@r, de a magatartásod tényleg nevetséges túlreagáltad ezt a dolgot és agresszíven viselkedtél.

Gratulálok, szép példáját mutatod milyen egy rocker.

2014. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem a Nirvanat. De lehetne nagyobb önuralmad, mert ezzel a pofonnal csak magadat járattad le. Próbálj meg nem odafigyelni arra, amit mondanak. Ha látják,h nem igazán érdekel, nem tudnak vele felhúzni, akkor abba fogják hagyni. Ha meg nem bírod szó nélkül, mondd meg,h megvannak azok az emberek, akiknek adsz a véleményére, de ők ebbe nem tartoznak bele. legyél velük inkább közönyös és egy kicsit flegma. Szerintem azért cseszegetnek, mert élvezik,h túlpörögsz rajta.
2014. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Mai napig a Nirvana egyik száma az egyik legalapabb party zene: http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg


Aki 35-nél fiatalabb és ezt nem ismeri, annak nincs élete. De amúgy nehogy már 15 évesek ezzel cikizzék egymást, hogy ki mit hallgat. Mint a dedó.

2014. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
81%
Megérdemelte a kiscsaj a pofont,mi a francnak avatkozik bele? Ha nem vágtál volna vissza neki,akkor most mindennapos megaláztatásban lenne részed,és ez a Te lelki egészségedre menne rá. Akkor inkább ő kapja a pofont! Kit érdekel az igazgatói,meg miért kellene egy pofon miatt elvetemült gyilkosnak nézni az embert?
2014. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Party zenee? Ez legenda :o

Ismerem a számot pedig csak 18 vagyok, ezek szerint van életem jeeeaahh :P

A Nirvana király, kit érdekel hogy milyen régi ? Manapság már az 1 éves számok is "réginek számítanak".

A csajnak én is behúztam volna egyet gondolkodás nélkül xD

De ne érts félre, nem azért az lenne a helyes hanem az indulat miatt. Próbáld meg te is kicsit nagyobb önmérsékletet tanúsítani, inkább vágj vissza az ilyeneknek (de ne kézzel).

2014. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a számot én is isemrem :)))

Nem rossz!! Soha nem hallottam Nirvana zenéiről, hogy sz*r lenne...


Lehet, hogy nem kellett volna felpofoznod, :D de az fura, hogy csak egy pofon miatt igazgatói lett belőle...


Hülyeség, amiért beszólt a gyerek, nem szabadna senkit lenézni az izlése miatt...

2014. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván kívülálló vagy az osztályban, amit nem szeretsz. Szorongsz is, komplexusaid lehetnek, nem tartod magad szépnek, irigykesz a "jócsajokra". Ez ellen lázadsz, ezért ragaszkodsz az identitásodhoz, hogy minél jobban különbözz, hogy ne kelljen összehasonlítanod magad velük. Nem voltál te dühös rá, csak el kellett játszanod, hogy megsértettek egy fontos dologban.

Én is voltam fiatal. :)

Nem javaslom, hogy ezt folytasd. Nehéz nyitni, de ha nem illeszkedsz be, pokoli lesz a középiskola. Ha meg kirúgnak, és viszed tovább ezt a viselkedést, rohadtul nem lesz iskolád, és mehetsz megrohadni egy gyárba. Sok ilyet láttam.

Keresd fel az iskolai pszichológust, vagy keress egyet magad. Segíteni fog.

2014. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az tényleg nem a legjobb módszer a népszerűséged növelésére, ha felpofozol valakit... Egyébként meg valószínűleg egy olyan közösségben vagy, ahol a rock zene vagy a Nirvana nem örvend olyan nagy népszerűségnek, illetve erősen élhetnek a rockerekkel kapcsolatos sztereotípiák.
2014. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Visszavághattál volna azzal, hogy amit ő hallgat, arra néhány hónap múlva a fene sem fog emlékezni, de a Nirvana-t még 20 év múlva is ismerni fogják.

Vagy, ha a rock olyan szar, akkor hogy lehet töretlenül ilyen népszerű már lassan 60 éve? Átvészelte a diszkó korszakot, megfér a modern elektromos zenék mellett is, szélesebb palettával rendelkezik műfaji szinten, mint bármilyen más zenei stílus.

Lehet, hogy ő nem szereti, de ez nem is kislányoknak való.

2014. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!