Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek megpróbálkozzak...

Szerintetek megpróbálkozzak ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném kérdezni tőletek hogy megpróbálkozzak-e a "költészettel". Főként a pénzre és a sikerre vágyok ahogy már az elején is leírtam de legeslegfőbbképpen az elismerésekre vágyok. Tudom hogy nehéz munka lenne meg hogy nem kétnap allatt kell ezt megcsinálni csak azt szeretném kérdezni hogy megéri-e?

2014. jan. 15. 19:48
 1/2 Komlós Henrietta ***** válasza:

Ha úgy érzed, van benned ambíció, miért is ne. Ugyanakkor számíts rá, hogy nem ebből fogsz megélni, kell mellé valami más szakma, amiből fenntartod magadat (és a családodat), ráadásul, ha kötetet is meg szeretnél jelentetni, az újabb többszázezer forint a kiadók felé - amíg még nem futottál be.


Segíthet, ha van valami kapcsolatod a "szakmában" elismert emberekkel, mint például Varró Dániel, Tasnádi István (vagy ha némileg komolyabb témában szeretnél írni, Esterházy Péter)


Amúgy küldesz egy verset, érdekelne? :D

2014. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háát... Írtam egy verset de nem lett valami jó:/ Csak két sor tetszett belőle. De köszi a választ:DD
2014. jan. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!