Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg olasznak fognak nézni...

Tényleg olasznak fognak nézni a karkötőm miatt?

Figyelt kérdés

Csináltam fonálból karkötőt, ilyen technikával:


[link]


A 3 főszín a piros-fehér-zöld 1.5 centinként követi egymást. Ezzel én Magyarország színeit akartam megjeleníteni és viselni. Megyünk majd külföldre is az osztállyal, akkor is viselni szeretném. Egyik osztálytársam azt mondta, hogy mindenki (külföldiek) azt fogja hinni, hogy olasz vagyok és senki nem fog gondolni a magyarokra, sőt, itthon is lesznek olyanok.



2014. jan. 16. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemetorszagban sok olasz etterem dekoräciojäban lätok piros feher zöldet, de nem függölegesen, hanem vizszintesen(mint a mienk).

Söt Lidl-s ujsägban lättam reklämot ugyanigy.Es oda van irva melle hogy olasz. :S Kicsit idegesitö

2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Készíts olyat, amibe az van beleírva, hogy HUNGARY, így egyértelmű lesz.

Van olyan technika is, amivel betűket lehet fonni karkötőre.

2014. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!