Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan fogja...

Most akkor hogyan fogja behajtani a Facebook a pénzt? Bőveben lent.

Figyelt kérdés

Írtam egy olyan embernek aki nem az ismerősöm, és bejött ez az új baromsága a Facebooknak, hogy csak 61 Ft-ért küldhetem el az üzenetet mert nem vagyok az ismerőse.

Csak kiváncsiságból rámentem, hogy " tovább" és akkor bejött, hogy fizetés Pay Pallal és rá mentem, hogy inkább " Mégse" de az ablakban volt egy sor ahol az volt írva hogy "HITEL" :O és rámentem, hogy mégse erre kiírta, hogy sikeresen elküldtük az üzenetet de én nem fizettem elvileg ...



2014. jan. 21. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

micsoda? ilyen hülyeségei vannak a facebooknak?


hát nemtom, de vicces ... egyre több embertől hallom, h kicsit elég volt a FB-ból és törölte magát véglegesen, na de ezt a fizetősdi játékot még nem hallottam.


amúgy sztem 61,- Ft-ért nyugi, nem fognak se pert indítani se semmit, hát többe kerül még egy felszólító levél is ...


És! Azt már én is sokszor észrevettem, hogy egyszerűen nem ad választási lehetőséget a FB. Azaz pontosan, ahogy a kérdező írta, kidob egy ablakot, és azt csakis elfogadni tudod, nincs ott olyan opció, hogy "nem" vagy "mégse" vagy akármi. Enyhén agresszív pénznyelés, de az meg a másik oldala a dolgoknak, h simán kinézem belőlük.

2014. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát ez engem is meglepett, ha elkezdi neked kamatoztatni a 61 Ft-odat, kiszámláz havonta 600 Ft-ot, mint felszólítás, egyenlegközlés díja (amiért küld még egy e-mailt is)... akkor 4 év 11 hónap múlva sok tízezres tartozásod van.

A nagyok így szedik meg magukat, 0 befektetéssel kellő türelem után több tízezret keresnek.


Mások meg tőzsdéznek, és örülnek az 5%-os árfolyamnyereségnek, mert az milyen sok :)


De most komolyra fordítva a szót:

Kétlem, hogy komoly lenne, de meg kell nézni, biztois van valahol valami egyenleg rész.


Nem töröltem még magam az oldalról, de be már nem lépek x hónapja.

2016. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!