Debrecen milyen hely?

Figyelt kérdés

szal pestiek vagyunk és lesz majd ilyen osztálykirándulás debrecenbe és az érdekelne hogy ott azok a földművelő emberek nem fognak belénkkötni? csak mer mi pestiek vagyunk tehát nekik idegenek mer gondolom debrecenben mindenki ismeri egymást, minket meg még nem láttak és ezért érdekesek leszünk nekik. hihi, tök furi lesz...

Meg nálatok ugye az van ha szembe jön valaki annak köszönni kell? de ha nálatok nagyon kevés ember él akkor gondolom ez nem olyan nagy dolog. meg mit lehet nálatok csinálni? azt tudom hogy van egy nagy sárga templomotok, de a kocsmákon kívül van szórakozóhely? meg hány bolt van nálatok és azok pontosan merre vannak? majd azt is felírnám... busz szokott járni nálatok vagy mindenhova gyalog kell majd mennünk? a buszjegy mennyi ha van busz? meg gondolom arrefele sok a az ilyen állat a ló meg a szürkemarha és azok nem jönnek nekünk? meg milyen cipőt vegyek fel? tehát sok nálatok a járda vagy főleg még földutak vannak? meg úgy mindent letudnátok írni? ja és energiaütcsit lehet nálatok kapni? az ilyen innivaló amitől az ember felpörög.


bocsika, még nem naon voltam a vidéken cshak egyszer a szülőkkel szentendrén meg pest környékén de az tök jó volt. de jó buli lesz majd biztos a debreceni paraszt bácsikkal meg nénikkel megismerkedni meg tök szépek azok a nádtetős házak ott debrecenbe a hortobágyon. anyukámék naon féltenek h egyedül leszek nálatok, azon a veszélyes vidéken. 13/L



2014. jan. 25. 17:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy tényleg komoly ez a kérdés. Azért jót nevettem rajta.
2014. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
mondom h még nem voltam debrecenben és nem ismerem...
2014. jan. 25. 17:30
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez ment a best of-ba! XD
2014. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
39%
remélem kapsz egy adagot a popodba az ilyenek megérdemlik
2014. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés kamu, de azért jópofa. Kicsit bepiáltatok a haveroddal?
2014. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
76%
Debreceni vagyok, fődművelű nyugi ván vásvillával űdözünk títeket! Na jó, remélem ezt most nem komolyan írtad, de azért Debrecen normálisabb mint Pest... 13/L
2014. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Élhetőbb város, kevesebb sznob, jobb közbiztonság, sokkal jobb buszok, trolik, villamosok...

A kocsmák, klubok nem olyan lehúzósak mint Pesten.

És arányosan kevesebb az olyan idióta mint te vagy.

2014. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!


A szürkemarha Téged nem fog felöklelni, ugyanis egynek néz majd közülük. :)

2014. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
ez nem vices segicsetek már na léccike! :P nemsokára megyünk és nem tudom hogy mi hogy van vidéken a falukban! szóval most parázok nagyon! am az tök vicces h villamos meg troli van debrecenba a mezőn! XD ojan pici hejre minek??,,,?? :O aszt hitem pesten kivül az nincs! meg ja, még h biztonságoabb! XD tele van azokkal a durva paraszt emberekkel! :S na mindegy szal segicsetek már plíííz! :$
2014. jan. 26. 19:25
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Röviden és tömören: Debrecen egy VÁROS!
2014. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!