Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül elmenni partizni/bulizni?

Figyelt kérdés

Most szombaton lesz egy jó buli, el akarok menni, de az ismerőseim közül senki sem ér rá. :(

- Szerintetek ciki lenne, ha egyedül mennék??

- Ti elmennétek egyedül?



2014. jan. 31. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már voltam egyedül, 4-5 alkalommal, ha imádsz táncolni és alapban vagy kis alkoholtól is jól érzed magad menj bátran... De az emberek nagy része nem tud felszabadulni egyedül, akkor nem fogod magad jól érezni, ezt neked kell tudni milyen vagy...Vagy ha ott ismerkedni akarsz akkor is hajrá, nem tudom milyen buli, házibuli vagy koncert, discó stb...
2014. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én néha megyek, de csak koncertekre, és az tök jó. Senkihez se kell igazodni, wc-re kísérgetni, idióta koktélokat visszautasítani, azt iszok, amit akarok, azt csinálok, amit akarok, nah meg akkor lépek le, amikor akarok :))
2014. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék egyedül semmiképp. Unatkoznék, kényelmetlenül érezném magam.. hiába piálnék, ez nem sokat változtatna és nem is lenne túl biztonságos egyedül leinnom magam. Cikinek nem ciki amúgy, ha te egyedül is jól tudod érezni magad és nem félsz, akkor menj nyugodtan. Nem egy ember jár gyedül bulizni, főleg pasik.
2014. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem egyszer voltam már egyedül. ilyenkor több lehetőség van.

- nincs egy közeli ismerős sem, elvagyok magamban, a zenére figyelek, nyilván nem hajnalig tart a buli

- egyedül megyek oda, de ott találok olyan haverokat, akikhez csapódhatok

- megismerkedem valami olyan idegennel, akivel szívesen elbeszélgetek (főleg külföldiek) és nem érzem egyedül magam

- a legrosszabb: vannak fél ismerősök és mivel látják, hogy egyedül vagyok rám száll valaki olyan, akivel sose mennék el bulizni és egész este folyton felbukkan, meg dumál hozzám, nem lehet lerázni



mivel az utolsó eset nem egyszer előfordult, nem szívesen járok egyedül, de ha a zene (főleg koncert) nagyon érdekel, akkor elmegyek, aztán lesz ami lesz. amúgy olyan kicsi a világ, hogy nem igen tudok lemenni úgy egy buliba, hogy utána ott ne fussak össze ismerőssel.


ja és szerintem egyáltalán nem ciki.

2014. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!