Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek ha ismerked...

Hogyan viselkedjek ha ismerkedni szeretnék? Miért nem közelednek felém?

Figyelt kérdés

Szeretném ha közelednének hozzám az emberek, nem unatkoznék, mert lennének barátaim akik nem csak kihasználnak és mindig mellettem vannak de azért meg mondják a véleményüket.


Milyen trükkökkel érhetném el h mások felfigyeljenek rám? Nem akarom átverni őket, csak valami kéne, gondolok itt bármilyen netes oldalra, kis cuccokra amik tetszetősek mindenkinek és nem unalmas, beszélgetési témákra, vagy h mit tegyek, hogyan viselkedjek ha elszeretném értni h odajöjjön valaki hozzám csak úgy szimplán és beszélgessünk. Úgy érzem semmi gond nincs velem általánosságban, de mégsem közelednek felém. 15/L



2014. febr. 1. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy önmagad ;)
2014. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mindig az vagyok. ők meg (osztálytársaim pl) a már kialakult társaságukkal foglalkoznak csak. Mindenből kihagynak. Ők folyton kimennek suli után, hétvégén, nyáron, engem meg nem hívnak.
2014. febr. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!