Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elég nagydarab vagyok és...

Elég nagydarab vagyok és olyan környéken lakom ahol sok a balhé lejárok kondizni is meg van erőm is de mégis amikor a verekedésről van szó mégis szarok tőle és inkább csöndbe maradok nem állok ki magamért ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Emberi ösztön kerülni a bajt.
2009. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Talán az a baj ,hogy nincs elég önbizalmad.
2009. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Jaja valszeg az önbizalommal lesz gond.

Nem lehet, hogy nem mered vállalni a sajátmagadat mert (tudatosan) nem fogadod el magadat így?

2009. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vagy Charlie Bronson egyenesen a meséből, így szerencsétlen módon minden meccs kétesélyes előreláthatóan. Nem beszélve a sérülésekről, amik mindig becsúsznak. Hogy a másik arc nyolc napon túl gyógyulóit már végleg ne is említsük... Szóval nincs ott gond. Amikor tényleg rádtámadnak, akkor beáll a csend, és a legnagyobb figyelemmel veszed ki a részedet az eseményekből. A harag (elvesztett fej ugye), a támadási hajlandóság sokkal nagyobb gond lenne.
2009. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszed, hogy kerülöd. Mégis mi értelme van? Komolyan, a mai világban.. mikor az esetek nagy többségében vagy ok nélkül esnek egymásnak, vagy valami abszolút értelmetlen baromság miatt. Szerintem el kéne odáig jutni, hogy nem verekedéssel próbálnák megoldani a dolgokat. Maradj ki belőled, mert szerintem semmi értelme.

És nem feltétlen arról van szó, hogy nincs önbizalmad. Szerintem is ösztönös... nem gyávaság, csak hülyeség.

2009. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
figyelj én is ilyen vagyok és amikor helyzetvan akkor jobb átgondolni a következményeket!! ha nincsen más lehetőséged és érzed hogy nemtudsz kijutni a bajból akkor kénytelen vagy megvédeni magadat!!!! ne sz.rj be soha mindeggy hogy hányan álnak előtted soknak elég megfélemlítés az hogy magabiztos vagy te is inkább ilyen csendesőrült tipusú vagy és ez igy a jó szerintem!!!!!
2010. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mert te normális vagy és van eszed
2010. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!