Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez az oldal megbízható,...

Ez az oldal megbízható, biztonságos? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 10. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rá nem kattintok soha ilyen linkekre. Meg amúgy is valószínűleg reklámozol, ha nem is vírust terjesztesz.
2009. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te meg paranoiás vagy. :D

De inkább legyél óvatosabb, én is azt vallom.

Már mindegy, valószínűleg válaszolni senki nem fog innen...

Ez igazából ilyen ügynökség, londoni, szal nem reklámozok, csak én is óvatoskodok, nem akarok pórul járni, bár megbízhatónak tűnik, 90%, de én akkor is kicsit parázok. Am utána olvastam neten, ez ettől az évtől van, szal viszonylag új, ezért írtam h tud-e vki vmit róla. Na mindegy.

Ja, vírust sem küldök, azt sem tudom h kell(ok, ha megkapom az küldi magát, de direktbe nem tok, meg nem is akarok, nincsenek ilyen hajlamaim). :D

Ingyen reklámot meg nem csinálok senkinek.

2009. dec. 11. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy rosszul küldted a kérdést.

A helyes az lett volna: Ismeri valaki az xy nevű, londoni munkaügynökséget? Tapasztalatok? Vagy esetleg valaki tud ajánlani egy olyat, ahol neki már van tapasztalata és nem verték át?

A honlapjuk címe: xy.co.uk

2009. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, utána már én is rájöttem, csak éppen siettem és nem volt időm átfogalmazni. :)
2009. dec. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!