Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban milyen az...

Franciaországban milyen az élet? Milyenek az emberek? Milyenek az árak Magyarországhoz képest? Lakásköltségeket is beleértve.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 11:42
 1/2 anonim válasza:

Megkezdem a sort :)

En szeretek itt elni, bar csakk idoszakosan, egy evre vagyok itt.

Az emberek, hat a korombeliek (egyetemistak) nem eppen baratkozoak (vagy en vagyok tul antiszoc?), viszont az idosebb korosztalyon (25+) inkabb veszem eszre a nyitottsagot az idegenek fele is.

Az arak nyilvan a francia fizetesekhez vannak szabva :) Egy teljesaru mozijegy pl lazan lehet 10 euro, legalabbis ahol en elek (Eszakkelet Fro.). Egy lakas, hat az otthoninal joval dragabb. Ha azt nezzuk, hogy en nem coloc-ban (alberlet) lakom, hanem residence-ben (koli-fele), ahol van egy 9nm-es szobam, a furdo es a konyha pedig ez a 'folyoso vege' dolog, es mindezert fizetek 152 eurot havonta... egy coloc 200 eurotol a csillagos egig is mehet, per szoba termeszetesen, a te igenyeidtol fugg :)

aapvetoen szerintem az elelmiszer nem sokkal dragabb.

2014. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brian79 válasza:

Közép-Franciaország, állandó ittlét:


Az emberek alapvetően rendesek. Nyugisabb, kiszámíthatóbb, lazább itt az élet mint Magyarországon. Az élelmiszer kb magyar árakon van, a szolgáltatások viszont baromi drágák. Ezért ha kész kaját veszel, 10-20 EUR simán rámegy egy egytálételre, ital nélkül. A lakhatás szintén drága, 60 m2 lakás viszonylag jó helyen 700EUR / hó, rezsivel.

2014. márc. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!