Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Színházjegyemet hol hirdethete...

Színházjegyemet hol hirdethetem meg, ha nem tudok elmenni és holnap lesz az előadás? Vannak erre speciális fórumok?

Figyelt kérdés

Pontosítok:

Nem valós per pillanat a fenti probléma. De már többször volt így valaki a családban, hogy nem tudtunk elmenni valami miatt, nem kellett senkinek, visszaváltani sem tudtuk már.


Most speciel engem érdekelne egy komolyzenei koncert, amire már nem lehet jegyet kapni.

Ezért szívesen megnézném, esetleg nem-e kínálja valaki a jegyét, de nem találtam ilyen fórumot, nem tudom már hogy keressek.

Máskor is lett volna már, amikor nekem volt felesleges jegyem...


Ismertek ilyen weboldalakat, ahol kifejezetten SZÍNHÁZ ÉS KOMOLYZENE iránt érdeklődök csereberélnek vagy adnak át/el jegyeket?



2014. márc. 4. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
jegy2.hu
2014. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az IWIW-en is van egy "jegyek" című hirdetőfórum.
2014. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!