Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az nagy gond ha 15 évesen...

Az nagy gond ha 15 évesen nagyon érdekelnek a fűvel kapcsolatos dolgok?

Figyelt kérdés
nem tudom miért engem ez érdekel.. a tobbi kábitószer egy sem szóval érdekelnek a vele kapcsolatos témák pl mennyire ártalmas hol legális mik a hatásai fajtái stb de nem értem miért nem legális itt mo.-n nem károsabb mint az alkohol egy természetes növény virága isten ajándéka nem vált ki rosszat az emberekből ez gond hogy erdekel? és ha titokban ellőnék kéthetente 1 cigit az baj lenne? nem károsabb az alkoholnál semmire nem kapnának el de a szuleim megölnének ha rájonnének

2014. márc. 16. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Látom sok a hülye megint. A füvet NEM lehet túladagolni. Nem lehet meghalni tőle max. kizabálod a hűtőt röhögve. De olyat még nem hallottam hogy canabis hatása alatt valaki balesetet okozott,megvert vagy megölt valakit,terrorban tartja a családját,minden pénzét fűre költi...de az alkoholról már hallottam.
2016. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok! 23 éves vagyok és kannabiszfüggő.

Szeretném elmondani, hogy IGEN, a fű igenis okoz függőséget, aki azt állítja hogy nem, az valójában azt akarja mondani, hogy a fű elvonása nem jár halálos/életveszélyes tünetekkel. De attól még nagyon sz*r tud lenni! :( És valóban, túl is lehet adagolni, nekem sikerült is. Egyszer nagyon durva pánikrohamot kaptam tőle, egy másik alkalommal pedig rosszul lettem tőle a buszon. Annyi igaz, hogy meghalni biztos nem fogsz tőle, ahhoz másfél kilót kellene elszívnod egy ültő helyedben... :)


Senkit nem biztatok a kipróbálására, de amíg a mértéket tartja az ember, addig semmi baj a füvezéssel.

De NE ENGEDD, hogy az életed központi témája, mozgatórugója legyen!!! Én sajnos így kerültem be a spirálba. :/

Boldogtalan voltam, értelmetlennek és üresnek éreztem az életem. Aztán jött a fű, felfedeztem, hogy egy pár óráig nem gondolok tőle a rossz dolgokra... és BUMM. A heti egyszeri füvezésből néhány hónap alatt reggeltől estig szívás lett. Tény, hogy most már kordában tudom tartani annyira, hogy pl. reggel nem az első dolgom betépni, de ettől még ugyanúgy függő vagyok, és nem, nem vagyok rá büszke. Nem vicces és nem menő, ahogy semmilyen más függőség sem az.


Ha hajlamos vagy a függésre, vagy elégedetlen vagy az életeddel és a fűvel akarsz „kikapcsolódni” NE PRÓBÁLD KI!!!

2018. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!