Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kis zsebpénzt...

Szeretnek egy kis zsebpénzt keresni.15 eves vagyok. Eleg jo a kezugyessegem. Tudnatok olyan kézműves dolgokat (akar ékszerek) mondani, amik jelenleg felkapottak?

Figyelt kérdés
Havi4-5000 ft-ra lenne szuksegem

2014. márc. 25. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Fusizni akarsz?

Nem jó mulatság... elkapnak, aztán akkora büntetést varrnak a nyakadba, ami 10-szerese a haszonnak.

2014. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Számtalan ilyen csoport van pl. Facebookon is es Tudomásom szerint senkit nem buntettek meg meg

. Kerem,csak azok válaszoljanak,akik segiteni is tudnak,nem csak kötözködni akarnak. Koszonom!

2014. márc. 25. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos vagy, nekem 15évesen nem volt zsebpénzem. :-( Mire kell? Nem is olyan kevés. Sok felnőttnek sincs munkája.

Keress nyomdász ismerőst, ott van sok kézimunka, hátha tud hozni munkát.

2014. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te miféle kötözködésről beszélsz?

Az, hogy "senkit sem büntettek meg", max. azt jelenti, hogy kis halak ehhez, még nem foglalkoztak velük.

Amúgy ma nagyon nehéz bármiféle munkát találni, ha még nem tűnt volna fel. Még sokkal nehezebb, mint állást találni.

Kezdj el keresni, ha szükséged van rá - akkor majd meglátod te is.


Egy jó tanács: ne abból indulj ki, hogy mennyi pénzre van szükséged - hanem abból, hogy mire van kereslet, és ezekből neked milyen képességed van.

2014. márc. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam,hogy munka kell;) egyszeruen csak szeretnek zsebpénzt,amibol az edzeseimet ki tudom fizetni,mivel a Szüleim nem segítenek.
2014. márc. 26. 12:11
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Na jó, de ha nem munkával, akkor mégis hogyan?
2014. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezért irtam a kézügyességet. Pl. eksszereket csinalni ismerősöknek,ilyenek. Csak érdekelt volna,hogy van e olyan dolog,ami felkapott mostanság. De Bocsánat,hogy megkérdeztem.
2014. márc. 26. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerősnek csinálhatsz nyugodtan, de abból hogy lesz pénz?

Mármint hogy mondod meg, hogy mennyi?

És mennyi költséged lesz vele? Vagy talált anyagból csinálod majd, kölcsönvett eszközökkel, szelídített energiával és ismerős műhelyében?

2014. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy csomag gyongy pl. 100 ft... Egy barátnőmnek eddig is csinaltam. Baratsagba is van üzlet.
2014. márc. 26. 19:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam neki 200 ft-ert es meg őrült is,hogy ez mennyire nem penz érte..
2014. márc. 26. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!