Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai 12-14 éves lányok miért...

A mai 12-14 éves lányok miért viselkednek úgy, mintha felnőttek lennének?

Figyelt kérdés
Mindegyik a legújabb okostelefonnal, köldökig kivágott, vagy haspólóban, cicanaciban, 5-6 kg sminkkel a fejükön parádéznak, partiznak, isznak cigiznek.... Ez mire jó??? És egyáltalán hová süllyedünk még???

2014. márc. 29. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ez így, de a telefonra és ruhákra valószínűleg nem ők keresik a pénzt, szóval itt inkább a szülőket kéne megkérdezni.
2014. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
és szerinted az a felnőttség? a felnőttek nem viselkednek így. így a ribik szoktak viselkedni
2014. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
19%
Mert ugye köztudott, h a lányok hamarabban érnek meg alakul ki a komoly gondolkodás:)
2014. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg kirakják a mellüket, (ami nincs) mint az útszéli k.rvák
2014. márc. 29. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mindig is így volt...a tinik felnőttek akarnak lenni és megpróbálnak úgy viselkedni, nincs ebben semmi abnormális, majd kinövik, ha tényleg felnőnek


az én időmben még a "rockerség" volt az efféle lázadás, én is a szüleim agyára mentem a csupa fekete cuccaimmal, de mostanra teljesen nőies lettem :D

2014. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Attól mert isznak,cigiznek,buliznak miért rib***k?! És a fiúk akik ennyi idősen isznak,cigiznek fűveznek? ők akkor micsodák?!

14 éves vagyok és lány. Külsőleg és belsőleg is többnek néznek az emberek ezért eleve 17-18 éves barátaim vannak. Sminkelem magam ami egy szempillaspirálból áll,7 hónapja van egy komoly kapcsolatom, kitünő tanuló vagyok immár 8 éve,táncolok szintén 8 éve,nem feleselek a szüleimnek...és hordok cicanacit. Inni bulikban szoktak ami annyiból áll hogy koccintok a többiekkel. Cigizni sem szoktam,persze próbáltam már. Változik a világ. De a rib***ság nem ebből áll!

2014. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, semmi rendkívüli nincs ebben a tinik szeretnek felnőttnek látszani és nem csak a lányok a fiúk is.

Én 28 évvel ezelőtt ugyanezt csináltam vettem kis üveges pálinkát otthonra meg az utcán cigiztem, bár akkor még nem voltak ezek a telefonok nem volt mit nyomkodni akkor elmentünk a presszóba és néztük a videofilmeket.

Bár ezek semmire sem jó értelmetlen üres dolgok.



F/42

2014. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!