Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megszűnik a munkám, utána...

Ha megszűnik a munkám, utána mi lesz?

Figyelt kérdés
Ha megszűnik a munkám, elvileg 3 havi munkanélküli járadékra vagyok jogosult, de ha hamarabb találok másik munkát, mint 3 hónap, akkor a fennmaradó összeget még egy összegben kiutalják nekem, vagy az elveszlik?
2014. márc. 31. 08:36
 1/6 anonim válasza:
ha 1 évet szünet nélkül ledolgoztál visszamenőleg igazolni is tudod,akkor ja kapsz valami alamizsnát 3hónapig,egyben? egyben mit adnak oda? havonta kaspz tizenpár ezret max 3hónapig,aztán semmi...max szoc segélyt igényelhetsz,de az se sokkal több.
2014. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem vész el.

Ha esetleg kihajítanának a munkádból, akkor ezt a maradék időt is figyelembe veszik.


De olyat is hallottam, hogy elhelyezkedés után is kapsz támogatást még egy ideig.

Kérdezd meg a munkaügyi központban.

2014. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoc. Segelyre sajnos nem vagyok jogosult
2014. márc. 31. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

HA megszűnik a munkaviszonyod, akkor lehetséges, hogy kapsz végkielégítést.

Az álláskeresési járadék valóban 3 hónap, utána az önkormányzatnál igényelhetsz foglalkoztatást helyettesítő támogatást.

2014. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos végkielégítést nem kapok, mert hiába vannak meg az éveim, folyamatosan határozott időre voltam felvéve, és hosszabbítgatva. Most azt mondják, hogy egy pár hónapra maradjak otthon (mivel most telne le az 5 év, és határozatlanra senkit nem vesznek pont a végkielégítés miatt), és utána majd meglátják, hogy mi lesz...
2014. ápr. 3. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Jelentkezz a munkaügyi központban.
2014. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!