Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a magyarország...

Lehetséges hogy a magyarországi lakosság többsége turáni rasszú?

Figyelt kérdés
Olvastam az egyik forumon(nem itt) de eléggé kamu infónak tűnik ,de lehet hogy igaz: az én osztályomba jár 3 turáni (én és 2 srác) plusz az osztályfőnökünk is turáni, de fehérből akkor is sokkal több van.Szerintem kamu de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok (kérlek ne nézzétek a helyesírásom)

2014. márc. 31. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Még, ha beszélhetünk is turáni eredetről, akkor is gondolj bele hányszor keveredett it a lakosság a Kárpát-medencében. Nyugati szlávok, törökök, kunok, németek, zsidók és még jóég tudja kik jöttek-mentek.
2014. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Baromság az egész "turáni rassz"!
2014. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:

Az angol wikipédia szerint nincs olyan, hogy turáni rassz, túlhaladott elképzelés, anno a török (meg a magyar) panturanizmus politikai irányvonal nyomatta.

[link]

2014. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordul nálunk is a turáni, igaz, de az is, hogy nagy átfedésbe vagyunk más Közép-Európai országokkal. Nézd meg az utcán az embereket!


Ez a blog szerintem jó forrás: [link]

2014. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló! Nem kitalált típus a turáni (csak annyira, mint a többi), a Wikipédia időnként írhat "igaz" dolgokat is, akkor a mongoloid-europid átmenetek milyen típusúak?
2014. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A populáció genetika tudománya (főként a keveredést pontosan analizáló AUTOSZOMÁLIS genetika) ezt a baromságot már rég túlhaladta.


Turáni fél mongoloid fejű emberkék csak a kun kisebbségnél fordulnak elő, vagy akinek kun ősei voltak.


Ha mongoloid azaz ázsiai keveredésre akarsz figyelni, akkor a magyarok helyett jobb ha a szláv népekre koncentrálsz, de még románokban is több az ázsiai markerek aránya mint a magyarokban.

2022. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!