Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért trendi magyarországon...

Miért trendi magyarországon egyre jobban linknek, hitegetőnek, felelőltlennek, vagy számítónak lenni?

Figyelt kérdés
Mire fel lesz valaki ilyen, mire megy az ilyen ember az életben szerintetek és mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel, hogyan lehetséges rendre utasítani, vagy megnevelni, becsületes útra terelni, ha egyáltalán lehetséges?

2014. ápr. 3. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet megnevelni őket.valószínüleg a családjában is van ilyen ember. ugyamond születési rendellenesség.:))általában a gazdagság,jómód teszi őket azzá.nem párosul vele mindig ugyanakkor a nagyképűség, annál inkább az életuntság és a bizalmatlanság.attól is lehet valaki link,mert megjátsza magát,hogy éppen valakivel nem akar kommunikálni,mert nem tetszik neki, de nem meri megmondani az illetőnek a véleményét,mert nem tudja,hogy milyen baja,vagy következménye szármahat belőle.ezeket az embereket nagy ívben le kell szarni, ki kell rúgni a munkahelyéről, mert az egész teamet képes hátráltatni a viselkedésével.barátként,vagy haverként tekintve rájuk,meg nem kell velük foglalkozni,mert ezek az emberek valahol betegek.néha betegebbek,mint a másik nemhez vonzodó emberek.az ilyeneket hagyni kell a pi**ába, vagy le kell pattintani,mert gondot okoznak.cégvezetőként nem egy ilyen emberrel találkoztam.hosszú távon kibírhatatlanok,a legkevesebb munkával akarnak pénzt szerezni.ha megjelennek,akkor is semmi pozitív nem származik a munkájukból.sajnos valóban sok ilyen ember van.társadalmi szinten van a hiba és a neveltetésben.nem kell hatást gyakorolni rájuk,de nem kell őket komolyan venni.szar emberek!!
2014. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz! Nekem is volt egy ilyen fiú ismerősöm. Meghalt a nagymamája, meghalt a papája a faterja, szinte csomóan a családból.A csajok sem ragadtak rá és jó párszor pofára esett az életben sok területen.Azt hittem,hogy majd megváltozik,mert állítólag nagyon szerette a szüleit,de semmi sem rengette meg őt ebben a rossz tulajdonságában.Aztán úgy döntöttem,hagyom a francba.Jól tettem! Nagyon idegesítő volt a beszámíthatatlansága.Szerintem az ilyen ember egész életében csak hánykolódni fog,míg meg nem hal,mert barátra,de társra sohasem fog rátalálni.
2014. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miért trendi magyarországon egyre jobban linknek, hitegetőnek, felelőltlennek, vagy számítónak lenni?"


Ennyi erővel azt is megkérdezhetted volna, miért baccák át az embereket,hogy ilyenekké váltak.Azért lettek ilyenek az emberek,mert a bankok, biztosítók,médiák,politikusok és az összes többi tetüláda cég, miegymás,mind rajtuk nyerészkedett a hitelekkel,a nagy mézesmazdagokkal,nagy ígéretekkel,meglopták őket,megalázták őket és a többi és a többi nyalánkság.Ezért lettek az emberek beszámíthatatlanok és kiszámíthatatlanok.Főleg betegesen bizalmatlanok!!!Ezt tette velük a qurva nagy demokrácia,amiért jóval több lett a 2m távolságtartás.Majd ha elhúz ebből az országból ez a sok kizsákmányoló és kizsigerelő cég, akkor javulni fog a helyzet valamelyest.De sajnos egyes ilyen szemétkedő okostojások után,ne csodálkozzon rajta senki,ha egyes emberekben örök nyomot hagynak és nem fognak semmiben sem kezdeményezni másokkal!

2014. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon is hasonlóan nehéz idők vannak, mint a világ összes területén, sőt minél szegényebb maga az ország, annál nehezebben viselendő mindaz, ami globális szinten van. Ahogyan egy bölcs gondolat mondja: " Derűs időkben könnyű jó embernek lenni. Az emberi jellemet igazán csak a viharos idők teszik próbára. "
2014. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!