Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A germán mitológiában szereplő...

A germán mitológiában szereplő Radnarök már megtörtént vagy még csak jóslat ként meg fog?

Figyelt kérdés
Na nem igazán jól fejeztem ezt ki. Mostanában kezdtem neki ennek az egésznek és olvastam erről is. Sehol nem találtam rá semmilyen utalást hogy ez egy multba történt esemény vagy jővö idejű történés.

2014. ápr. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jóslat. Mivel a Ragnarök a világvége, ilyen skandináv armageddon, nem történhetett meg, ha még mindig itt vagyunk.
2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A vikingeknél a ragnarök olyasmi, mint a keresztényeknél a végítélet. A sok ostoba várja ezerrel, de sosem jön el.
2014. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
65%

Most volt, alig másfél hónapja.

[link]

2014. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a ragnarok az armageddonal ellentétben az istenek végső harca majd az ebben történő harcban pusztul el a világ a lényeg hogy aesir és vanir fél harcol fenrir meg öli odint jormungrand pedig thort majd fenrir fel falja az eget és földet hati skool pedig a napot és holdat és végül surtur fel perzsel mindent vagy felrombantja magát ás attol
2017. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!