Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki elárulná nekem, hogy...

Valaki elárulná nekem, hogy mi értelme gyereket vállalni? Honnan jön a motiváció?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket, 27 éves nő vagyok, van párom, ugyanezt gondolja. Nem látom értelmét ugyanis a reprodukciónak, szerintem a modern ember feladata, ha nem is tud értéket teremteni (legyen az művészet, tudomány, vagy akárcsak a világ jobbá tételéért tenni valamit) akkor dolgozzon, és próbáljon meg a mának, magának és társának élni. Más szempontból is ellenzem a gyerekvállalást. Undorító a szülés, a terhesség, a szoptatás, a kiszolgáltatottság, minden. Elfogom magam köttetni ezek miatt. Nem értem egyszerűen a velem egykorú barátnőimet..Mind szülnek.
2014. ápr. 6. 23:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

Tudok én rendesen is írni b.azdmeg de miért tisztelnék meg egy gyökeret a jó modorommal és művészi megfogalmazásommal?

Majd ha nem leszel együgyű gyökér, akkor majd talán.

2014. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsáss, de aki a saját édesanyját lek*rvázza, az nem is érdemelhet olyan csodálatos dolgot mit a gyerek. Te gyökér !
2014. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Elõzõ vagyok.

Üzenném a kérdezõnek és az elsõ oldalon levõ néhány gyökérnek, hogy vajon kinek van igaza ? A Természetnek, akinek a megoldása évmilliók (évmilliárdok!) óta teljesen jól mûködik, vagy néhány hü*e feminista p*csának, akiknek a saját luxusuk fontosabb, mint a következô generáció jóléte. Hála a természetes kivàlasztódásnak, hogy az ilyen gyökerek ki fognak halni. Komolyan nem értelek...

2014. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te elmebeteg állat xd Szent sz.ar xd Nem is tudtam eddig hogy vannak ily szintű fogyatékos emberek szabadlábon. Na mindegy. Egészséged. Jót nevettem. Köszönöm! :D
2014. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Jézusom. Gyilkold inkább meg magad, ha ennyire gyerekfóbiás vagy. Ha azt akarjátok h kihaljon a világ, hát legyen.
2014. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
58%

A gyerekvállalás a legnagyobb felelőség amit egy ember vállalhat magának. Az hogy nem akarsz gyereket és párod sem, látszik hogy nem vállaljátok érte a felelőséget.


Jobbá tenni a világot? Szerinted 50 év múlva kik fogják ez a világot irányítani...? Minden gyerek egy új lehetőség arra, hogy jobbá tegyük a világot. Persze nevelés kérdése, mert a jelenlegi elcseszett generáció nem tudom hogy fog gyereket nevelni, ha egyáltalán lesz.


18/F

2017. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Én tudjátok inkább mit tartok szomorúnak ezeket mind visszaolvasva? Hogy a nők képesek egy ilyen témán egymás nyakának menni..


Valóban: a szülés egy lehetőség. Nem kell ezt ragozni, mit miért hogyan. Aki akar él vele, aki nem hát nem. Ettől senki se több, se kevesebb. Szeressétek már, támogassátok egymást. A nők sokáig azért nem tudtak sajnos előbbre jutni a világban, mert az összetartás szintje a béke segge alatt van. Tessék ezt befejezni.

2019. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!