Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyi. Kész, végem. Nem bírom...

Ennyi. Kész, végem. Nem bírom már. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Hetek óta csak a sírás kerülget, de konkrét választ én se tudok rá mondani miért, csak sírnom kell. Mindig a sulis stresszre fogom, de én se tudom mitől van ez. De ma már annyira kiborult minden, hogy iskolában jött rám...órán... egyfolytában csak sírtam, mindig elkértem magam a wc-re. Velem jött egy barátnőm, próbált vigasztalni.. mikor másodjára mentem fel az órára már jobban lettem... De mi van velem? Már ennyire elfajultak a dolgok hogy iskolában jöjjön rám egy ilyen roham?

2014. ápr. 7. 19:24
 1/3 anonim válasza:
Próbálj okot keresni arra, hogy mi történt veled ami rossz lehet. Vagy tudat alatt vagy kibprulva valami miatt, vagy ha van valami rossz előérzeted ilyenkor amikor sírsz, akkor viszont valami rossz dolog fog veled történni ami miatt ki leszel akadva. Vagy lehet hogy most egy ilyen időszak van az életedben amikor nagyon törékeny vagy.
2014. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sandor76 ***** válasza:

Sokan vannak igy ezzel.

A Biblia az utolso napok esemenyei koze sorolja az ehhez hasonlo nehezsegeket,amik mindenkit erintenek valamilyen mertekben.

Vannak akik konnyen veszik ,vannak akik nehezen tudnak vele megbirkozni.

Az emberekbol kihul a szeretet,jegyzi meg a Biblia,hogy miert van hosszu lenne itt elmondani,de ha keresed az eredetet meg fogod talalni.

Az embernek szuksege van szellemi eledelre,vagy iranyitasra,ami nem emberi tanitasokon mulik,bar ezt kevesen ismerik fel.

2014. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2 féle magyarázat létezik:


1. Korod nem írtad, de ha éppen serdülő korban vagy (14-18)

akkor egyszerűen lehet az is hogy csak a hormonok miatt vagy ilyen mostanában. Ez ellen nem tudom hogy lehet e tenni, a női hormonokhoz nem értek annyit ;)


2. A második válaszoló is említette: A közhiedelemmel ellentétben nem csak a testnek, hanem a szellemnek is szüksége van táplálékra. Mindaz, amit szellemileg befogadunk, hatással van lelkiállapotunkat. Minden, amit olvasunk, amit meghallgatunk, a beszélgetéseink, a rádió, a televízió, a könyvek, befolyásolja gondolatainkat, az hat a tudatalattinkra, az elvárásainkra, az értékeinkre, a hitünkre, és legvégül: emberi lehetőségeinkre. Az emberek közötti különbség abból adódik, hogy mivel táplálják szellemüket. Ugyanúgy kell tápláljuk szellemünket, ahogyan a testünket. Óvatosan! A szellemi táplálékainkra is oda kell figyelnünk. Minden egyes dolog, amit teszünk, pozitív vagy negatív beépül tudatalattinkba.


Egy valamit próbálj ki: ha faluban laksz, vagy város szélén, akkor menj ki az egyik közeli erdőbe, ahol nincsen senki, és semmi. Ülj le egy fatövébe és ne gondolkozz semmin, nézd a tájat, hallgasd a madarakat, , érezd az erdei virágok illatát. Most tavasszal ideális pihentető program. Fél óra és garantálom hogy olyan nyugodtság fog eltölteni, amilyen még soha :) Barátokat is hívhatsz, csöndes beszélgetés ilyenkor felejthetetlen beszélgetéseket szokott eredményezni.

2014. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!