Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ajándék karácsonyra...

Milyen ajándék karácsonyra szinházjegy? Te örülnél neki ha párodtól ezt kapnál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a párod szeret színházba járni, vagy olyan darabról szól a téma ami érdekelheti, akkor jó lesz szerintem.


Én felnőtt korom óta 1x voltam színházban 1-2 éve. Apám előszeretettel fogyasztotta valamelyik sört, asszem amstell vagy steffl, azt ott volt vmi játék, hogy be kell küldeni a kupakokban található kódot. Én poénból mindig beküldözgettem, hátha nyerek laptopot. Azt ugyan nem, de egy színházjegyet nyertem 2-t, a Madách-ba a "József és a szélesvásznú színes álomkabátra" ha jól írom a címet.


Azon agyaltam, hogy odaadom kollegámnak aki jobban csípi az ilyeneket, nem volt hozzá kedvem, de végülis rávettem magam bnőmmel együtt, hogy egye fene menjünk el. Beültettek minket vmi kis szobába ahol csak ketten voltunk, vmi igazgatói páholy volt asszem:D És iszonyat jól éreztük magunkat, zenés darab meg minden, szerintem nagyon jó előadás volt:) Nem bántam meg.


szóval ennyi erővel simán örülhet neki egy nem színházimádó ember is, főleg ha ketten mentek el;)


24/F

2009. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kiugranék a bőrömből :)) 20/L
2009. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ajándék ha amugy is szoktatok szinházba járni.Ha meg eddig nem voltatok akkor épp ideje elkezdeni.Én örülnék neki.
2009. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én biztos örülnék:) szeretek színházba járni csak sajnos ritkán van lehetőségem rá:D
2009. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hú, én nagyon
2009. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én ugyan születésnapomra kaptam színházjegyet, de ugyanúgy örültem volna neki karácsonyi ajándékként is, ugyanis egyik kedvenc musicalem, Az operaház fantomjára szólt. :)))
2009. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szereti a színházat, akkor miért ne! Én nagyon szeretem, de sajnos mostanában ritkábban jutok el.
2010. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nagyon örülnék neki :D
2010. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én azt kértem szülinapomra:)



13/L

2010. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
simán :)
2010. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!